AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 90 forumowiczów jest online
Obecnie 90 forumowiczów jest online
Zauważyłeś, że ktoś dodaje nieprawdziwe informacje lub łamie regulamin? Zadaj swoje pytanie tutaj.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

ATAK SPAMU I HEJTU NA FIRME-prośba o interwencję

Nowicjusz ✭

Chciałbym zgłosić atak spamu i hejtu na moją firmę. W dniu 06.06.2018 dzwoniły do mnie, na mój prywatny numer  osoby z firm ajencyjnych reprezentujących nationale nederlanden oraz firmę sprzedającą kredyty. Osoby dzwoniące twierdziły, że nr telefonu został uzyskany z CEIDG /co jest kłamstwem/. Uzyskały informacje, że nie życzę sobie kontaktów i propozycji, a numer na który dzwonią nie jest nr dostępnym na stronie internetowej firmy, nie jest  udostępniony do kontaktu /numer ten został skradziony przez pseudo bazy danych, a osoby posługujące się nim są złodziejami i paserami, zostaną także zgłoszone do GIODO/. Po takiej reakcji uzyskałem informację o wykreśleniu z bazy danych i natychmiast kilka negatywów /1- gwiazdkowych/. Takiej zmasowanej oceny nie dostałem od kilku lat i jest to typowa zemsta/. Proszę o sprawdzenie powyższej sprawy i usunięcie ocen które nie weryfikują prawdy /osoby powyższe nie są naszymi pacjentami, nie znajdują się w naszej bazie i z nimi nie współpracujemy/

Odpowiedź eksperta 1verified_user

atak hejtowy

Nowicjusz ✭

Chciałbym zgłosić atak spamu i hejtu na moją firmę. W dniu 06.06.2018 dzwoniły do mnie, na mój prywatny numer  osoby z firm ajencyjnych reprezentujących nationale nederlanden oraz firmę sprzedającą kredyty. Osoby dzwoniące twierdziły, że nr telefonu został uzyskany z CEIDG /co jest kłamstwem/. Uzyskały informacje, że nie życzę sobie kontaktów i propozycji, a numer na który dzwonią nie jest nr dostępnym na stronie internetowej firmy, nie jest  udostępniony do kontaktu /numer ten został skradziony przez pseudo bazy danych, a osoby posługujące się nim są złodziejami i paserami, zostaną także zgłoszone do GIODO/. Po takiej reakcji uzyskałem informację o wykreśleniu z bazy danych i natychmiast kilka negatywów /1- gwiazdkowych/. Takiej zmasowanej oceny nie dostałem od kilku lat i jest to typowa zemsta/. Proszę o sprawdzenie powyższej sprawy i usunięcie ocen które nie weryfikują prawdy /osoby powyższe nie są naszymi pacjentami, nie znajdują się w naszej bazie i z nimi nie współpracujemy/

Tomasz Piętka

Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna

AMIGODENTAL

ul. Rojna 22, 91-134 Łódź

atak hejtu

Nowicjusz ✭

Chciałbym zgłosić atak spamu i hejtu na moją firmę. W dniu 06.06.2018 dzwoniły do mnie, na mój prywatny numer  osoby z firm ajencyjnych reprezentujących nationale nederlanden oraz firmę sprzedającą kredyty. Osoby dzwoniące twierdziły, że nr telefonu został uzyskany z CEIDG /co jest kłamstwem/. Uzyskały informacje, że nie życzę sobie kontaktów i propozycji, a numer na który dzwonią nie jest nr dostępnym na stronie internetowej firmy, nie jest  udostępniony do kontaktu /numer ten został skradziony przez pseudo bazy danych, a osoby posługujące się nim są złodziejami i paserami, zostaną także zgłoszone do GIODO/. Po takiej reakcji uzyskałem informację o wykreśleniu z bazy danych i natychmiast kilka negatywów /1- gwiazdkowych/. Takiej zmasowanej oceny nie dostałem od kilku lat i jest to typowa zemsta/. Proszę o sprawdzenie powyższej sprawy i usunięcie ocen które nie weryfikują prawdy /osoby powyższe nie są naszymi pacjentami, nie znajdują się w naszej bazie i z nimi nie współpracujemy/

Tomasz Piętka

Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna

AMIGODENTAL

ul. Rojna 22, 91-134 Łódź

Najlepszy Współtwórca

Witaj,

Kontaktuj się bezpośrednio z pomocą Google Moja Firma:

w trybie drugim: https://www.pl.advertisercommunity.com/t5/Artykuly/Potrzebujesz-Pomocy-z-Twoja-wizytowka-Google-Moja...

Przygotuj sobie konkretne przypadki (linki), zastanów się co masz "na poparcie" swoich żądań.

Pozdrawiam,

Jacek

Nowicjusz ✭

Witam proszę o przeanalizowanie naszej wizytówki na google moja firma,nagminnie od dłuższego czasu jestesmy zasypywani spamem,negatywnymi komentarzami i ocenami z fałszywych kont,te negatywny  sypią się co pół godziny w krótkich odstępach czasu,

Pozdrawiamy Lombard Starówka Kołobrzeg

Najlepszy Współtwórca

@marcin,

To nie jest forum kontaktu z pracownikami Google.

Kontaktuj się bezpośrednio z pomocą w sposób opisany wyżej.

Pozdrawiam,

Jacek