Obecnie 317 forumowiczów jest online
Obecnie 317 forumowiczów jest online
Tutaj możesz zapytać i dowiedzieć się jak monitorować ogólną skuteczność i zrozumieć statystyki konta, śledzenie konwersji czy generowanie raportów.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Wyszukiwane hasła

Student ✭

Cześć,

Od jakiegoś czasu zauważyłam dziwne wyszukiwane hasła. Przesyłam screena z dopasowania przybliżonego, natomiast w dopasowaniu do wyrażenia też zdarzają się podobne "kwiatki". Czy ludzie na serio tak wpisują hasła do wyszukiwarki czy mają na to wpływ jakieś roboty?

dopasowanie.JPG

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Wyszukiwane hasła

Najlepszy Współtwórca

Agnieszka sądzę, że ludzie kopiują jakieś ogłoszenia i wklejają w całości do wyszukiwarki.

Nie lepiej użyć modyfikatora? Chyba, że bardzo często kontrolujesz wyszukiwane frazy Emotikon: Szczęśliwy

Dominik Myślak

Wyszukiwane hasła

Student ✭

Jeśli mam dopasowanie przybliżone to zawsze z modyfikatorem. Niestety jak widać na takie wpisywane hasła nie ma to wpływu Emotikon: Szczęśliwy

Tego dopasowania rzeczywiście używam tylko w przypadku gdzie często kontroluję wyszukiwane frazy Emotikon: Szczęśliwy Dzięki za odpowiedź! Emotikon: Szczęśliwy

Dot.: Wyszukiwane hasła

Student ✭ ✭ ✭

Tak jak pisał @Dominik Myślak jest to tytuł ogłoszenia, tym razem pochodzącego z Gumtree (wpisz dokładnie taką frazę w Google to zobaczysz na pierwszym miejscu to ogłoszenie).

Wyszukiwane hasła

Student ✭ ✭

Obstawiam, że po dodaniu segmentu do raportu okaże się, że to partnerzy wyszukiwania.