Obecnie 185 forumowiczów jest online
Obecnie 185 forumowiczów jest online
Tutaj możesz zapytać i dowiedzieć się jak monitorować ogólną skuteczność i zrozumieć statystyki konta, śledzenie konwersji czy generowanie raportów.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Statystyki odsłon w miejscach docelowych - kampania CPM

Nowicjusz ✭ ✭

Witam

Takie pytanie. Mam

- grupę remarketingową osób, które odwiedziły moją stronę,

- grupę podobnych do tych, którzy odwiedzili moją stronę,

- grupę o podobnych zainteresowaniach, do osób które odwiedzają moją stronę, którą wytypowałem wg danych google

Załóżmy, że ustawię kampanię reklamową w modelu CPM, żeby wyświetlić reklamę tym trzem grupom. Czy później w statystykach znajdę dokładne informacje, na jakich stronach wyświetlana była moja reklama, czy tylko informację ile odsłon na każdą z tych grup? Chciałbym dowiedzieć się konkretnie, na jakich stronach jestem w stanie dotrzeć do swoich odbiorców i do podobnych do nich.

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam 

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Profesjonalista ✭ ✭ ✭

Cześć Łukasz Emotikon: Szczęśliwy

Znajdziesz informacje na jakich stronach była wyświetlana reklama i z pewnością warto te strony obserwować, a następnie reagować jeśli któreś z nich są nieefektywne.

________
Booguś

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭ ✭

Możesz mi pomóc znaleźć miejsce, gdzie są te dane?

W zakładce miejsca docelowe, w tabeli mam takie wiersze :

Łącznie: gdzie wyświetlają się reklamy

Łącznie: inne

Wygląda na to, że dokładnie wskazane strony www mam tylko dla pierwszej grupy, a druga rośnie i nie wiem gdzie są wyświetlane te reklamy. 

Najlepszy Współtwórca

Wszystkie 3 sposoby kierowania masz dodane do jednej grupy reklam? Jeśli tak, to będziesz widział miejsca docelowe ze wszystkich sposobów kierowania.

Jeśli chcesz to rozróżnić, to utwórz dla każdego kierowania odrębną grupę reklam i zastosuj tylko jeden sposób kierowania.

Dominik Myślak

Profesjonalista ✭ ✭ ✭

No tak... Dominik sprytnie wykorzystał fakt, że padła mi bateria w laptopie - ale zgadzam się z nim Emotikon: Szczęśliwy

________
Booguś