Obecnie 211 forumowiczów jest online
Obecnie 211 forumowiczów jest online
Tutaj możesz zapytać i dowiedzieć się jak monitorować ogólną skuteczność i zrozumieć statystyki konta, śledzenie konwersji czy generowanie raportów.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Reklama displayowa - śledzenie

Nowicjusz ✭

Mam pytanie odnośnie reklamy displayowej - skorzystałam z szablonu przy tworzeniu reklamy, by jednorazowo stworzyć ją we wszystkich dostępnych formatach. 

Chciałabym teraz sprawdzić jej skuteczność ze względu na poszczególne formaty, czy jest taka możliwość? Jak to zrobić?
Adwords w zakładce "reklamy" wyświetla tylko kliki, wyświetlenia itd. dla ogólnej "propozycji reklam".

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Karolina N
grudnia 2016

Magister ✭

Niestety przy banerach tworzonych automatycznie nie ma możliwości rozbicia ich na poszczególne rozmiary. Nie ma też nigdzie podejrzenia statystyk dla poszczególnych rozmiarów.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Karolina N
grudnia 2016

Magister ✭

Niestety przy banerach tworzonych automatycznie nie ma możliwości rozbicia ich na poszczególne rozmiary. Nie ma też nigdzie podejrzenia statystyk dla poszczególnych rozmiarów.

Nowicjusz ✭

Ok, niestety - tak też myślałam. Dziękuję!

Wschodząca Gwiazda

Jeżeli tworzysz reklamy za pomocą galerii reklam (reklamy HTML5) to dla każdego rozmiaru po zapisaniu reklamy tworzona jest osobna reklama i można zobaczyć statystyki dla poszczególnych rozmiarów reklam normalnie na karcie Reklamy.

Natomiast w przypadku tworzenia reklamy elastycznej tu faktycznie nie ma możliwości podejrzenia statystyk do poszczególnych wersji reklamy.

Tomasz Ciepłucha