Obecnie 188 forumowiczów jest online
Obecnie 188 forumowiczów jest online
Tutaj możesz zapytać i dowiedzieć się jak monitorować ogólną skuteczność i zrozumieć statystyki konta, śledzenie konwersji czy generowanie raportów.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Raport adwords: reklama + końcowy url

Student ✭ ✭

Potrzebuję raport adwords gdzie będę miał takie dane jak: id reklamy, reklama, końcowy url.

Niestety jak wybieram opcję końcowy url to nie mogę wybrać pozycji reklama tylko grupa reklam.

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Grzegorz M
października 2016

Wschodząca Gwiazda

A jak i na jakim poziomie generujesz raport? Wejdź sobie na poziomie karty "reklamy" wybranej przez Ciebie kampanii i dodaj kolumnę Identyfikator Reklamy. Potem wygeneruj raport. W raporcie pojawią Ci się takie informacje jak reklama z podziałem na wiersze, z końcowym adresem url i przyporządkowanym ID reklamy. Czy o coś takiego Ci chodziło?

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Grzegorz M
października 2016

Wschodząca Gwiazda

A jak i na jakim poziomie generujesz raport? Wejdź sobie na poziomie karty "reklamy" wybranej przez Ciebie kampanii i dodaj kolumnę Identyfikator Reklamy. Potem wygeneruj raport. W raporcie pojawią Ci się takie informacje jak reklama z podziałem na wiersze, z końcowym adresem url i przyporządkowanym ID reklamy. Czy o coś takiego Ci chodziło?

Student ✭ ✭

Robię to z poziomu raporty. Ale idąc Twoim tokiem z poziomu karty reklamy dodałem id reklamy, ale nie ma tam końcowego adresu url do wybrania w polu "dodaj kolumny". Masz to u siebie ? 
Więc nie widzę końcowego adresu url, tylko adres wyświetlany...

Student ✭ ✭

A przepraszam, zwracam honor - jest końcowy url Emotikon: Szczęśliwy