Obecnie 289 forumowiczów jest online
Obecnie 289 forumowiczów jest online
Tutaj możesz zapytać i dowiedzieć się jak monitorować ogólną skuteczność i zrozumieć statystyki konta, śledzenie konwersji czy generowanie raportów.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Problem z konwersją i ze supportem Google AdWords - SKANDAL!

Nowicjusz ✭

Witajcie. 
Na stronie internetowej, którą reklamuje jest klika numerów telefonów. Z oczywistych powodów chciałbym móc śledzić konwersje telefoniczne po przez przekierowanie przez numery Google AdWords.
Po wygenerowaniu tagów śledzenia oraz po dodaniu rozszerzeń reklam na kilka numerów telefonu. Umieściłem tag na stronie internetowej. 

Różnych numerów telefonów jest dokładnie 4. Po włączeniu reklamy okazało się, że numery telefonów się nie podmieniają. Następnie okazało się, że podmienia się jeden. Klika dni później okazało się, że podmienia się już inny numer telefonu niż wcześniej. 

W każdym bądź razie dzwoniłem do supportu Google. Powiedzieli, że następnego dnia konsultant zgłosi się do mnie z rozwiązaną sprawą. Taka sytuacja trwa już ponad 3 tygodnie. Żaden konsultant nie odzwonił do mnie, mimo iż dzwonię do nich codziennie i codziennie słyszę to samo - że konsultant odpowiedziany za sprawę dzisiaj oddzwoni...

Sytuacja jest bardzo denerwując, gdyż tak naprawdę tracimy klientów i nie możemy ani włączyć reklamy i jej później optymalizować. 

Prosiłbym o pomoc w rozwiązaniu mojego problemu z konwersją. Może ktoś miał podobny problem lub wie jak go rozwiązać. 

Prosiłbym również o wskazówki o to jak się rozprawić się z supportem. Tak naprawdę w tej kwestii powinniśmy dostać wysokie odszkodowanie za tak nieogarniętą obsługę, jak i również za straty materialne i wizerunkowe...

Problem z konwersją i ze supportem Google AdWords - SKANDAL!

Profesjonalista ✭ ✭

Obsługa jest darmowa, więc jest to gest dobrej woli że Google ją daje.

Jeżeli chcesz profesjonalna, szybka i skuteczna obsługę to mozesz zatrudnić agencje.

Możesz napisać reklamacje na obsługę (to nie Google tylko firmy zewnętrzne obsługują pomoc AdWords)

O odszkodowaniu oczywiście nie ma mowy - inaczej sprawa się ma gdy korzystasz z bezpłatnej opieki a inaczej gdy z płatnej obsługi.

Jeżeli chodzi o połączenia, skoro się nie przekierowywuje to musiałeś coś namieszać w ustawieniach.

Zajrzyj do ustawień kampani (tam prawdopodobnie leży problem - rozszerzenia połączeń)

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz