Obecnie 188 forumowiczów jest online
Obecnie 188 forumowiczów jest online
Tutaj możesz zapytać i dowiedzieć się jak monitorować ogólną skuteczność i zrozumieć statystyki konta, śledzenie konwersji czy generowanie raportów.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Podgląd reklam graficznych Google Display Network

Nowicjusz ✭

Cześć!

Mieszkam w Poznaniu ale robię dla klienta kampanię w Google Display Network kierowaną na inne miasto. Klient oczekuje choć kilku screenów z kampanii ze swoimi reklamami na innych stronach. Niestety ja tych reklam nie widzę (bo moja lokalizacja nie pasuje)

Jak mogę uzyskać taki podgląd i zrobić kilka screenów?

Adam

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Adam T
lipiec

[ Edytowane ]
Wszechwiedzący ✭

Cześć Adam Emotikon: Szczęśliwy

Niestety nie ma narzędzia podglądu reklam w GDN, gdzie można byłoby podejrzeć takie reklamy w danej lokalizacji. Może dlatego, że wszędzie one przecież będą wyglądały tak samo....? Nawet jeśli takie narzędzie podglądu istniałoby, to jego wiarygodność byłaby na poziomie danych, które już mamy dostępne w kampanii - czyli podgląd nie podnosiłby wiarygodności wyświetlania w danej lokalizacji.

________
Booguś

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Adam T
lipiec

[ Edytowane ]
Wszechwiedzący ✭

Cześć Adam Emotikon: Szczęśliwy

Niestety nie ma narzędzia podglądu reklam w GDN, gdzie można byłoby podejrzeć takie reklamy w danej lokalizacji. Może dlatego, że wszędzie one przecież będą wyglądały tak samo....? Nawet jeśli takie narzędzie podglądu istniałoby, to jego wiarygodność byłaby na poziomie danych, które już mamy dostępne w kampanii - czyli podgląd nie podnosiłby wiarygodności wyświetlania w danej lokalizacji.

________
Booguś

Nowicjusz ✭

Dziękuję. Tak też przypuszczałem. Niestety klient oczekuje "screenów"zapewne jako tzw. podkładki przed księgowością czy zarządem, nie wiem. Ale Twoje wyjaśnienie pomoże mi uargumentować ich brak, dzięki.