Obecnie 278 forumowiczów jest online
Obecnie 278 forumowiczów jest online
Tutaj możesz zapytać i dowiedzieć się jak monitorować ogólną skuteczność i zrozumieć statystyki konta, śledzenie konwersji czy generowanie raportów.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

OSZUST GOLIATSKLEP.EU

Nowicjusz ✭

Uwaga firma jest oszustem. Oszukała spora grupę osób, sprawy wpadają na policję. Oszust prowadził kampanie w Google AdWords. Mam nadzieje że google pomoże nakierować policję na oszusta. Czy Google jest w stanie w jakiś sposób namierzyć konta w Google AdWords które zajmowało sie reklama sklepu? 

Goliatsklep.eu
Laura Pawlak
Cynowa 147
03-501 Warszawa
Odpowiedź eksperta 1verified_user

OSZUST GOLIATSKLEP.EU

Najlepszy Współtwórca

Witaj,

Trafiłeś na forum, które jest produktem Google, ale nie ma tu pracowników Google. Zadzwoń na infolinię 800 702 380 - musisz posiadać 10 cyfrowy numer id konta AdWords.

Sądzę, że ten temat nie nadaje się na to forum. Takie sprawy powinieneś załatwić z supportem, osobą, która prowadziła kampanię, policją itp.

Dominik Myślak

OSZUST GOLIATSKLEP.EU

Nowicjusz ✭

ja też właśnie czekam na odkurzacz Ale widzę że się chyba nie doczekam. coś mi się właśnie nie podobała ta sytuacja. Świetnie. podam Ci mojego meila jeśli możesz mi napisać co zrobiłaś w tej sprawie bo niewiem co robić.bede wdzięczna za info.

annaszmidt@op.pl.

OSZUST GOLIATSKLEP.EU

Nowicjusz ✭

Zostałem również oszukany przez Goliat sklep.eu. Kwotę na podany adres wpłaciłem ale towaru nie ma. 

OSZUST GOLIATSKLEP.EU

Nowicjusz ✭

też bym chciał wiedzieć , proszę o info

OSZUST GOLIATSKLEP.EU

Nowicjusz ✭

Sprawa została zgłoszona na policje. Nic nie da się zrobić. 

OSZUST GOLIATSKLEP.EU

Nowicjusz ✭

Dzień dobry, ja co prawda nie zostałam oszukana w sensie finansowym,. bo jak próbowałam przesłać pieniądze (wczoraj) okazało się, ze konta nie ma. Ale chciałabym być świadkiem w sprawie. Czy wiadomo, gdzie została zgłoszona i kto ją prowadzi?

Dot.: OSZUST GOLIATSKLEP.EU

Nowicjusz ✭

kupiliśmy córce aparat foto na urodziny... tzn. wydaliśmy na niego pieniądze. Aparatu nie ma

zgłaszam jako pokrzywdzony do prokuratury rejonowej Warszawa Praga Północ zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa.

to się może przydać: https://prod.ceidg.gov.pl/CEIDG/CEIDG.Public.UI/SearchDetails.aspx?Id=83750803-1821-417a-b5a4-5dd915...

MR

OSZUST GOLIATSKLEP.EU

N/A
# 9
N/A

Witam...zaplacilam we wtorek 8 maja 

4.741,34 PLN 

na konto

68 8015 0004 0198 1195 3090 0001
Bank Polskiej Spółdzielcz, Warszawski Bank Spółdzielczy, WARSZAWA laura pawlak
cynowa 147
warszawa 03-501

mail

kontakt@goliatsklep.eu

za kuchenke smeg dzieki google.com ktora mi wyszukala ten sklep

OSZUST GOLIATSKLEP.EU

N/A
# 10
N/A
kontakt@goliatsklep.eu

zaplacilam za kuchenke dzieki google.com ktora mi znalazla ta strone

4.741,34 PLN

68 8015 0004 0198 1195 3090 0001
Bank Polskiej Spółdzielcz, Warszawski Bank Spółdzielczy, WARSZAWA laura pawlak
cynowa 147
warszawa 03-501

pierwszy raz zostalam oszukana a do tego na bardzo wysoka sume

znalazlam podobna oszukana strone 

https://www.arredatutto.com/pl/checkout_success.html

OSZUST GOLIATSKLEP.EU

Nowicjusz ✭

Mi podano w mailu inny numer konta

95 1090 2590 0000 0001 3584 7757
Goliatsklep.eu
Laura Pawlak
Cynowa 147
03-501 Warszawa

zgłoszona sprawa na policję

OSZUST GOLIATSKLEP.EU

Najlepszy Współtwórca

Proszę Was, nie demonizujcie Google bo firma Google jest tylko firmą, która umożliwia reklamowanie.

Jak kupisz sobie rurę pcv do łazienki i ona pęknie (a trafiłeś na sklep przez Google), to kto jest winny.

Na oszustów nie ma rady. Niestety żyjemy w takich czasach, że jak to mawia Maciek Lewiński "Świat nie jest gotowy na polaków".

Pamiętajcie, że kupując produkty przez internet warto sprawdzić opinie o danym sklepie czy sprzedawcy. Wchodząc na portale aukcyjne również od razu kupujecie, czy sprawdzacie opinie itp o danym kontrahencie? 

Dominik Myślak

OSZUST GOLIATSKLEP.EU

Nowicjusz ✭

Ja tez zostalam oszukana kupilam plyte dla dziecka na ps3 i do tej pory plyty nie ma co mozemy zrobic?moj meil magdalena-1984@tlen.pl

OSZUST GOLIATSKLEP.EU

Nowicjusz ✭

ja tez zostalam oszukana prosze o kontakt ze mna magdalena-1984@tlen.pl

OSZUST GOLIATSKLEP.EU

Nowicjusz ✭

prosze o kontakt ze mna ja tez zostalam oszukana magdalena-1984@tlen.pl