Obecnie 189 forumowiczów jest online
Obecnie 189 forumowiczów jest online
Tutaj możesz zapytać i dowiedzieć się jak monitorować ogólną skuteczność i zrozumieć statystyki konta, śledzenie konwersji czy generowanie raportów.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Jaki liczone sa wyswietlenie?

Profesjonalista ✭ ✭

Hej,

Klient zadal mi ostatnio ciekawe pytanie:

Czy gdy pozycja reklamy jest na dole wynikow a uzytkownik kliknal gdzies u gory bez zjezdzania w dol to wyswietlenie i tak sie liczy?

Innymi slowy wyswietlenia reklam na dole zliczaja sie zawsze mimo, ze kto ich nawet nie zobaczyl?

Dzieki

Czy moja odpowiedź była pomocna? Jeśli tak, oznacz ją jako „najlepszą odpowiedź”

Wszechwiedzący ✭

Hej Emotikon: Szczęśliwy

Tak - w wyszukiwarce wyświetlenia się zliczają nawet jeśli nie zostaną zobaczone - wystarczy ich zamieszczenie w wyniku wyszukiwania.

________
Booguś

Profesjonalista ✭ ✭

"wyswietlenia" - trochę myląca ta nazwa w takim razie. Tak dla pewności: pozycja reklamy jest gdzieś na drugiej stronie to wyświetlenie liczy się gdy użytkownik przejdzie na drugą stronę?

Dzięki Booguś!

Czy moja odpowiedź była pomocna? Jeśli tak, oznacz ją jako „najlepszą odpowiedź”

Wszechwiedzący ✭

Masz rację - to rzeczywiście może być mylące szczególnie w sytuacji, gdy w reklamach w sieci reklamowej używany jest ten sam termin - a oznacza inny sposób pomiaru.

Tak dla pewności: pozycja reklamy jest gdzieś na drugiej stronie to wyświetlenie liczy się gdy użytkownik przejdzie na drugą stronę?

Tak.

________
Booguś