Obecnie 224 forumowiczów jest online
Obecnie 224 forumowiczów jest online
Tutaj możesz zapytać i dowiedzieć się jak monitorować ogólną skuteczność i zrozumieć statystyki konta, śledzenie konwersji czy generowanie raportów.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz
Highlighted

Jak ustawić zdarzenia z G Analitycs jako Konwersje w G Adwords?

Nowicjusz ✭

Konta połączone. Jak zaimportować zdarzenia jako konwersje?

Odpowiedź eksperta 1verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Kasia K
marca 2016

Dot.: Jak ustawić zdarzenia z G Analitycs jako Konwersje w G Adwords?

Najlepszy Współtwórca

Kasiu wejdź na konto AdWords i w górnej części konta wybierz Narzędzia >> Konwersje

Screen Shot 03-11-16 at 09.48 AM.PNG

Następnie po lewej stronie Google Analytics i pojawi Ci się tabelka z konwersjami. Wystarczy zaznaczyć checkboxami te, które chcesz pobrać

Screen Shot 03-11-16 at 09.49 AM.PNG

System jeszcze zapyta o jedną rzecz - o wartości poszczególnych konwersji. Wystarczy zaznaczyć, że mają być takie jak ustawienia w Analytics - chyba, że chcesz inaczej.

Dominik Myślak

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Kasia K
marca 2016

Najlepszy Współtwórca

Kasiu wejdź na konto AdWords i w górnej części konta wybierz Narzędzia >> Konwersje

Screen Shot 03-11-16 at 09.48 AM.PNG

Następnie po lewej stronie Google Analytics i pojawi Ci się tabelka z konwersjami. Wystarczy zaznaczyć checkboxami te, które chcesz pobrać

Screen Shot 03-11-16 at 09.49 AM.PNG

System jeszcze zapyta o jedną rzecz - o wartości poszczególnych konwersji. Wystarczy zaznaczyć, że mają być takie jak ustawienia w Analytics - chyba, że chcesz inaczej.

Dominik Myślak

Nowicjusz ✭
Dzięki! Udało się!
Dodam jeszcze dla innych, że po drodze trzeba ustawić w Analitycsie cele ze zdarzeń (co pominęłam na początku i się męczyłam bo w GAdWords nie widziałam tych celów o które mi chodziło) Emotikon: Szczęśliwy