Obecnie 208 forumowiczów jest online
Obecnie 208 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak ustawiać cele i śledzenie e-commerce. Zobacz, jak zweryfikować trafność źródła ruchu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

konfiguracja celów dla sudomeny

Nowicjusz ✭

Cześć,

Mam pytanie, na chwile obecną zarządzam dwoma landingami

www.szkolenie.kuznia-kadr.pl

www.szkolenie.kuznia-kadr.pl/rodo

Pytanie brzmi jak zorganizować optymalnie analitykę, na chwile obecną wdrożyłem dwa osobne kody na tych dwóch LP, one między sobą nie linkują, pozyskuje ruch tylko z kampanii reklamowych i zależałoby mi mierzyć cele i budżety osobno. 

Cel mam w sumie jeden - najważniejszy - wypełnienie formularza czyli odwiedzenie linku zaczynającego się od /send?hash=

w przypadku pierwszego LP działa to bardzo dobrze, niestety LP /rodo nie pokazuje mi realizacji żadnych celów mimo, że Klienci wypełniają formularz i widzę, że strona z podziękowanie widoczna jest w analytics (czyli kod analytics prawidłowo jest wdrożony. 

Landingów pewnie będzie więcej, macie jakiś pomysł jak optymalnie tym zarządzać? 

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Najlepszy Współtwórca

Najlepiej miec jeden kod GA i roznicowac te strony miedzy soba segmentami. 

Student ✭ ✭ ✭

Podpinając się pod to, co odpowiedział @Maciej Lewiński, potwierdzam skuteczność segmentów. 

Nowicjusz ✭

Dzięki Maciej!

Dzięki Mariusz za potwierdzenie słów Macieja Emotikon: Szczęśliwy 

Dwa osobne konta w czym są gorsze od segmentów? 

Macie jakiś pomysł dlaczego cele w landingu rodo nie działają ?

[ Edytowane ]
Najlepszy Współtwórca

Tworzysz zbedne uslugi, robi sie balagan na koncie, za chwile ktos zapomni o tych uslugach oraz o celu ich powstania, wiecej pracy wymagaja 2 uslugi, itp. 

Majac wszystko w jednym latwiej, prosciej bedzie Tobie porownywac dane i efektywnosc 2 LP.

A cele nie dzialaja, bo prawdopodobnie masz je zle ustawione Emotikon: Mrugający

Strona na rodo ma taki thank you page:

/rodo/send