AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 97 forumowiczów jest online
Obecnie 97 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak ustawiać cele i śledzenie e-commerce. Zobacz, jak zweryfikować trafność źródła ruchu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Zniknięcie przychodów z analytics

Student ✭

Witam serdecznie,

kilka dni temu otrzymałem od klienta dostępy do analytics aby połączyć kampanię AdWords. Ustawiłem wszystkie potrzebne rzeczy do zbierania danych z AdWords i włączyłem cele e-commerce. Otrzymałem dzisiaj telefon od klienta, że z jego konta zniknęły przychody z kanałów promocji w analytics, prześledziłem konto ale nie jestem w stanie wyłapać przyczyny zniknięcia. Ma ktoś pomysł, co mogło spowodować zniknięcie tych danych?.

Odpowiedź eksperta 1verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Marcin S
listopada 2016

Najlepszy Współtwórca

Marcin sugeruje zadzwonić do supportu. Musiałbyś podać nam wszystko co robiłeś na tym koncie wraz z utworzeniem widoków itp. Sądzę, że szybciej do przyczyny braku tych danych dojdzie support, bo będą mogli zerknąć na konto i historię zmian.

Może Klient wchodzi na jakiś widok, gdzie tych danych nie ma.

Dominik Myślak

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Marcin S
listopada 2016

Najlepszy Współtwórca

Marcin sugeruje zadzwonić do supportu. Musiałbyś podać nam wszystko co robiłeś na tym koncie wraz z utworzeniem widoków itp. Sądzę, że szybciej do przyczyny braku tych danych dojdzie support, bo będą mogli zerknąć na konto i historię zmian.

Może Klient wchodzi na jakiś widok, gdzie tych danych nie ma.

Dominik Myślak

Student ✭

Sam nie jestem w stanie sprawdzić historii zmian, ponieważ nie mam takiego dostępu. Z tego co widzę to klient ma ustawione cele na koszyk i potwierdzenie zakupu ja dodając E-commerce zmieniłem kolejność w wyborze celu konwersji i klient widzi właśnie te puste dane z e-commerce, zaś cel koszyk i potwierdzenie zakupu posiada informacji o ilości realizacji tych celów, lecz przychodów nie widać, sam klient nie jest pewien, czy były wcześniej. Więc tak zrobię i zadzwonię do supportu. Dziękuję.