Obecnie 156 forumowiczów jest online
Obecnie 156 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak ustawiać cele i śledzenie e-commerce. Zobacz, jak zweryfikować trafność źródła ruchu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Ustawienie celu przy tej samej stronie podziękowania

Student ✭ ✭ ✭

Witam

Na stronie mam 3 briefy o różnych ofertach, po wypełnieniu każdego strona przeładowuje się na /thankyou. Ustawiłem 3 cele gdzie w każdym ustawiłem realizację na wyświetlenie /thankyou i w każdym z celów dodałem kroki ścieżki oraz zaznaczyłem wymagane. Jednak przy weryfikacji celu widzę, te same wartości (co jest niemożliwe żeby tyle samo formularzy było przesyłanych). Jak mogę to poustawiać aby cele zostały zliczane prawidłowo.

Odpowiedź eksperta 3verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Miyamoto M
czerwca 2016

Dot.: Ustawienie celu przy tej samej stronie podziękowania

Najlepszy Współtwórca
Niestety zroznicowana sciezka dojscia do tego samego Thank you page'a nie ustawisz roznych celow. Musisz zroznicowac thank you page per brief generujac np. wirtualna odslone po kliknieciu w przycisk wyswietlajacy TH Page.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Miyamoto M
czerwca 2016

Najlepszy Współtwórca
Niestety zroznicowana sciezka dojscia do tego samego Thank you page'a nie ustawisz roznych celow. Musisz zroznicowac thank you page per brief generujac np. wirtualna odslone po kliknieciu w przycisk wyswietlajacy TH Page.

Wschodząca Gwiazda
Konkretne liczby dla poszczególnych ofert zobaczysz tylko w raporcie wizualizacja ścieżek.
Żeby je rozróżniać w innych raportach trzeba zrobić, tak jak Maciej pisze.

Wschodząca Gwiazda
Możesz do adresu strony podziękowania doklejać jakiś parametr i w ten sposób różnicować z jakiej oferty przyszedł użytkownik, np:
/thankyou?o1
/thankyou?o2
/thankyou?o3
Oczywiście wcześniej sprawdź, czy doklejenie parametru nie powoduje żadnych problemów z działaniem strony.
Wówczas w Analytics ustawiasz cele na te adresy z parametrem.
Tomasz Ciepłucha