AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 296 forumowiczów jest online
Obecnie 296 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak ustawiać cele i śledzenie e-commerce. Zobacz, jak zweryfikować trafność źródła ruchu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Śledzenie wielu domen (klikniecia, wyświetlenia), jeden kod Analytics

Nowicjusz ✭

Witam,

mam główną domenę domena-glowna.pl na której jest pełna strona, pod która jest podpięty kod Analytics.

Mam wykupionych kilka domen, na których jest ustawione przekierowanie 302 na domenę domena-glowna.pl

Chcę uzyskać efekt mierzenia wszystkich domen dodatkowych, tak, aby wiedzieć, która domena posiada najwiecej kliknięc, wyświetleń, aby je później przedłużyć.

Strona jest na wordpresie, dlatego jest zrobiony dodatkowy plik analytics.js w którym jest umieszczony kod:

<script>,
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');
ga('create', 'UA-xxxxxxxxxxx', 'auto', {'allowLinker': true});
ga('require', 'linker');
ga('linker:autoLink', ['domena1.pl, domena2.pl itp.... );
</script>

Dla domen dodatkowych, jest podobny kod, z tym, że w  ga('linker:autoLink', ['domena-glowna.pl);

W widoku w filtrach jest ustawione:

Filtr->niestandardowy-> nazwa hosta(.*), -> identyfikator żądania (.*) -> identyfikator żądania $A1$B1

Były też ustawione inne filtry z uwzględnieniem każdej nazwy hosta, tak aby mi wyświetlało Zachowanie -> nazwa hosta - dane wyświetlania, klikniecia w tą domenę.

Być może czegoś tutaj brakuje, ale nie potrafię już sobie dalej poradzić.

Nic nie chce zadziałać

Proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu.