Obecnie 211 forumowiczów jest online
Obecnie 211 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak ustawiać cele i śledzenie e-commerce. Zobacz, jak zweryfikować trafność źródła ruchu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Najbardziej "konwertujące" dni w e-commerce?

Nowicjusz ✭ ✭ ✭

Przepraszam, że to nie jest pytanie związane bezpośrednio z technikaliami adwordsów, ale może wiecie jakie są najwydajniejsze dni i godziny dla zakupów w sklepach internetowych? Chodzi mi tutaj o koszyki warte najczęściej w okolicach 100-250pln. Szukam sposobu na najlepsze rozporządzenie wydatkami w całym tygodniu.

Odpowiedź eksperta 1verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Jarosław K
września 2015

Dot.: Najbardziej "konwertujące" dni w e-commerce?

Najlepszy Współtwórca
Każda branża jest inna i wiele rzeczy zależy również od Twoich ustawień kampanii, budżetu i stawek za kliknięcie.

Musisz szukać takich najlepszych godzin na własnym przykładzie. Na pewno pomoże Ci w tym analytics.

Natomiast w zależności czym handlujesz i jak często szukają tego ludzie to ... jeśli jest to coś co pozwala im się na chwilę oderwać od pracy to robią to w godzinach pracy. Najczęściej tuż przed jej rozpoczęciem bądź tuż przed jej zakończeniem.

Tak jak napisałem wcześniej. Musisz sam znaleźć te najlepsze dni, godziny dla swojego biznesu.
Dominik Myślak

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Jarosław K
września 2015

Dot.: Najbardziej "konwertujące" dni w e-commerce?

Najlepszy Współtwórca
Każda branża jest inna i wiele rzeczy zależy również od Twoich ustawień kampanii, budżetu i stawek za kliknięcie.

Musisz szukać takich najlepszych godzin na własnym przykładzie. Na pewno pomoże Ci w tym analytics.

Natomiast w zależności czym handlujesz i jak często szukają tego ludzie to ... jeśli jest to coś co pozwala im się na chwilę oderwać od pracy to robią to w godzinach pracy. Najczęściej tuż przed jej rozpoczęciem bądź tuż przed jej zakończeniem.

Tak jak napisałem wcześniej. Musisz sam znaleźć te najlepsze dni, godziny dla swojego biznesu.
Dominik Myślak