AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 250 forumowiczów jest online
Obecnie 250 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak ustawiać cele i śledzenie e-commerce. Zobacz, jak zweryfikować trafność źródła ruchu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Komunikat - skąd się wziął?

Nowicjusz ✭ ✭

Czy ktoś mi jest w stanie odpowiedzieć, dlaczego dziś zaczęła wyświetlać mi się taka informacja po wejściu w sekcję e-commerce.

This report has been filtered to include only data where there are values for "Produkt" dimension.

Odpowiedź eksperta 3verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Bartosz R
grudnia 2015

Dot.: Komunikat - skąd się wziął?

Wschodząca Gwiazda
Komunikat stwierdza pewną oczywistość. Jeżeli masz wybrany wymiar podstawowy Produkt to w raporcie wyświetlają się tylko dane dla których wymiar produkt jest ustawiony.
Też mam ten komunikat u siebie i podobny komunikat wyświetla się nie tylko w e-commerce. W dowolnym raporcie jak wybiorę jako wymiar dodatkowy jakiś wymiar niestandardowy to też pojawia się analogiczny komunikat dotyczący tego wymiaru.
Wydaje mi się, że możesz to zignorować.
Tomasz Ciepłucha

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Najlepszy Współtwórca
Masz na widoku, ktory analizujesz filtr?

Nowicjusz ✭ ✭
Niestety żadnego filtra nie włączyłem :/

Wschodząca Gwiazda
A nie masz włączonego "ulepszonego e-commerce" ? Pozdrawiam Adaśko

Nowicjusz ✭ ✭
Nie mam.
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Bartosz R
grudnia 2015

Wschodząca Gwiazda
Komunikat stwierdza pewną oczywistość. Jeżeli masz wybrany wymiar podstawowy Produkt to w raporcie wyświetlają się tylko dane dla których wymiar produkt jest ustawiony.
Też mam ten komunikat u siebie i podobny komunikat wyświetla się nie tylko w e-commerce. W dowolnym raporcie jak wybiorę jako wymiar dodatkowy jakiś wymiar niestandardowy to też pojawia się analogiczny komunikat dotyczący tego wymiaru.
Wydaje mi się, że możesz to zignorować.
Tomasz Ciepłucha