AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 232 forumowiczów jest online
Obecnie 232 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak ustawiać cele i śledzenie e-commerce. Zobacz, jak zweryfikować trafność źródła ruchu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Kod E-commerce pilne pytanie

Student ✭ ✭ ✭

Witam,

Otrzymałam takie pytanie od znajomego, któremu prowadzę kampanię: czy kod e-commerce ma jakieś unikatowe ID?

Za bardzo nie wiem co ma na myśli. Może ktoś bardziej się orientuje? Wiem, że kod e-commerce ma unikalne ID transakcji, a czy może chodzić jeszcze o coś innego?

Odpowiedź eksperta 1verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Piotr Kazana (Community Manager)
marca 2016

Dot.: Kod E-commerce pilne pytanie

Najlepszy Współtwórca

Dokładnie tak.
UA identyfikuje do jakiego konta maj zostac przypisane dane zebrane przez kod Analytics zarówno podstawowy jak i moduł e-commerce.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

[ Edytowane ]
Najlepszy Współtwórca

Myślę że chodz o UA, czyli unikalny identyfikator profilu G. Analytics.

Student ✭ ✭ ✭

Witam,

Dziękuję za odpowiedź. Zapewne o to chodzi. Modyfikując kod Analytics na podstronie finalizacji transakcji na potrzeby kodu e-commerce nie zmieniamy jego identyfikatora. Zostaje taki sam jak na pozostałych podstronach. Czy dobrze rozumiem?

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Piotr Kazana (Community Manager)
marca 2016

Najlepszy Współtwórca

Dokładnie tak.
UA identyfikuje do jakiego konta maj zostac przypisane dane zebrane przez kod Analytics zarówno podstawowy jak i moduł e-commerce.

Student ✭ ✭ ✭

Dziękuję za pomoc.