AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 167 forumowiczów jest online
Obecnie 167 forumowiczów jest online
Dowiedz się, jak ustawiać cele i śledzenie e-commerce. Zobacz, jak zweryfikować trafność źródła ruchu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Import danych z wykorzystaniem User Id i niestandardowych wymiarów

Nowicjusz ✭

Witam,

Mam problem z połączeniem User ID z importowanymi niestandardowymi danymi. To, co chciałabym zrobić, to połączyć użytkownika, który rekrutuje się na studia, z kierunkiem, który wybrał i statusem aplikacji (przyjęty lub nie).

Wdrożyłam User ID na podstawie identyfikatora studenta - wszystko działa ok. User ID zostało również dodane jako wymiar niestandardowy.

Problemy pojawiają się przy wprowadzeniu dwóch niestandardowych wymiarów: kierunek i status - nie mogę ich użyć w przypadku niestandardowego importu danych, gdzie wymiarem podstawowym jest UserID. Nie pojawiają mi się również dane, których mogłabym użyć, a jedyne wymiar kierunku. Czy wiecie co mogę robić nie tak? Załączam screeny ustawień.

Screenshot_1.jpg

Import danych z wykorzystaniem User Id i niestandardowych wymiarów

Wszechwiedzący ✭

Cześć Aneta,

W którym momęcie pojawiają się problemy?

Po wgraniu pliku z danymi?

Czy moja odpowiedź była pomocna? Jeśli tak, oznacz ją jako „najlepszą odpowiedź”