AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Witamy na oficjalnym Forum reklamodawców Google

Rozwiązania Analityczne
Obecnie 109 forumowiczów jest online
Obecnie 109 forumowiczów jest online
Witamy na oficjalnym Forum reklamodawców Google

POLECANE TREŚCI

Poprowadź mnie
1 dzień temu
Dzień dobry,  mogę w Danych geograficznych, Lokalizacji sprawdzić lokalizację wszystkich użytkowników, jednak czy w jakiś sposób po ID użytkownika mogę sprawdzić lokalizację tylko jednego użytkownika? 
verified_user
1 dzień temu
Witajcie,  dostałem od programisty takie wartości gtag('event', 'recording_completed');   Na ich podstawie programista twierdzi, że mogę ustawić konwersję. Jak to zrobić?
2 dzień temu
Hej,mam różnicę w liczbie użytkowników w Google Analytics i Google Data Studio dla tego samego okresu. Czy też spotkaliście się z takim problemem?
verified_user
6 dzień temu
Cześć, jak radzicie sobie z wykluczeniem w filtrze stron z podglądem na wordpressie? Na liście najczęściej odwiedzanych stron w GA mam takie elementy:  /?p=2541&preview=true, przy czym numer po "p" jest oczywiście za każdym razem inny. W jaki sposób to wykluczyć? Z góry dziękuję za pomoc. 
2 dzień temu
Dzień dobry, cześćNa wykresach analyticsa rejestruję b.duże spadki współczynnika odrzuceń - miejscami do 1-2%. Klasycznie w takich przypadkach zwykle chodzi o duplikację analyticsa. Jednak w kodzie każda podstrona ma tylko po jednym analyticsie zaimplementownym przez GTM.Struktury stron dwóch projektów:- strona główna- landingi na tej samej domenie co strona główna, bez dojścia z nawigacji strony głównej- blog na subdomenieZmienne:- wszystkie str...
Zobacz więcej