AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 181 forumowiczów jest online
Obecnie 181 forumowiczów jest online
Pytania nie pasujące do innych kategorii.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

zły wynik wyszukiwania w google

Nowicjusz ✭

Witam

Problem dotyczy wyników wyszukiwania w google, po wpisaniu nazwy mojej firmy "IWARPOL" Pierwszym wynikiem jest:
"Uwaga ta firma jest dłużnikiem - ...

Moja firma niema długów, a wynik wyszukiwania źle wpływa na reputacje mojej firmy.
Proszę o pomoc w tej sprawie jak zmienić taki wynik w google.

Pozdrawiam
Odpowiedź eksperta 1verified_user

Najlepszy Współtwórca

Ta firma odzyskująca długi zaskakuje mnie coraz bardziej swoimi metodami działania. W wynikach pokazuje się ich reklama AdWords, ale nie jest ona związana z Twoją firmą, tylko z WARPOL.

Powiem Ci, że na Twoim miejscu mocno bym się zezłościł. 

Natomiast w łątwy sposób mogą to naprawić wykluczając słowo kluczowe IWARPOL i wtedy reklama nie będzie się pojawiać na Twoją nazwę firmy.

Skontaktuj się z nimi, wyjaśnij problem i zarządaj wykluczenia nazwy Twojej firmy z kampanii AdWords. Z chęcią bym zapytał o jakieś zadośćuczynienie.

P. S. Kwota należności nie zgadza im się w reklamie z tym co mają na stronie. 

Dominik Myślak

Nowicjusz ✭

Dzięki za pomoc

Profesjonalista ✭ ✭

KRD to bardzo zła i nie dobra firma, miałem kiedyś okazje u nich pracować, tak każą kłamać konsultantom że wątpię że jakąś odpowiedź od nich dostaniesz.

Napisz im emaila że to pomówienie i niech to zmienią, jak nie to podejmij kroki cywilnoprawne.

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz