Obecnie 223 forumowiczów jest online
Obecnie 223 forumowiczów jest online
Pytania nie pasujące do innych kategorii.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

zawieszone konto

Nowicjusz ✭

Mam zawieszone konto. Kampanię prowadziła mi firma zewnetrzna. Konto zostało zawieszone po kilku dniach z niewiadomych przyczyn. Prosze o kontakt telefoniczny ponieważ chcę nadal korzystać z adwords, ale nie znam przyczyny zawieszenia konta i chcę wyeliminować przyczynę zawieszenia. Pod żadnym numerem w Google nikt nie może mi pomóc.

Krzysztof Kościan

727 444 644

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: zawieszone konto

[ Edytowane ]
Magister ✭ ✭ ✭

Cześć,

na pewno kontaktujesz się z Google pod podanym poniżej numerem?

Ponieważ po podaniu identyfikatora konta AdWords support Google wyjaśnia, dlaczego konto zostało zawieszone.

800-702-380 (wsparcie dostępne od poniedziałku do piątku: 8:00 - 17:00)

zawieszone konto

Najlepszy Współtwórca

Nie korzystałeś z więcej niż 1 kuponu AdWords?

W jakiej branży działasz? 

Dominik Myślak

zawieszone konto

Nowicjusz ✭

Witam. Na tej infolini standardowo mówia zawsze że nie mogą sprawdzić tego. I odsyłają do formularza odwołania od zawieszenia. Po wypełnieniu dostaje się maila od bota że specjalista sprawdza konto i przepraszamy za problemy. Po 1h od tego samego bota dostaje się info że problem dalej występuje i konto nie zostanie odwołane. Bez względu o co się pytało w formularzu. Czy o przyczyne zawieszenia, czy o kontakt jakiś czy wyjaśnialo że jest wszystko ok. Dostaje się odpowiedz jak wyżej i już wiemy co jest prawda?

Ja tak mam teraz. Dziwi mnie że firma na odwołaniu postawiła bota co jedno i to samo odpowiada na wszystkie pytania. Zamiast człowieka co by odpisał w czym problem jest chociaż. Bo ja teraz nie wiem jaki problem jest ani wedle tego jak to naprawić bo za chiny nie wiem co jest źle było dobrze nic nie zrobiłem tylko opłacałem z tej samej karty co zawsze, w miarę regularnie bez jakiś opóźnień i nagle pyk i jest źle i nie wiadomo co. Dla pytania poniżej, nie używałem żadnego kodu promocyjnego. Nic nowego co zawsze nie robiłem nie robiłem, płatności w banku pobrane prawidłowo wiec też nie to. Saldo obecnie opłacone na przód z 2000 zł a więc też nie z powodu minusa. Kto znajdzie powód stawiam piwo. Może firma mnie nie lubi z powodu imienia? 

zawieszone konto

Magister ✭

Cześć.

Wystarczy, że wszedł Ci jakiś ,,syf" na stronę którego nie widzisz a Google uznaje za poważne naruszenie. Niestety niepodawanie przyczyny jest standardem. Mógłbyś podać domenę?