Obecnie 225 forumowiczów jest online
Obecnie 225 forumowiczów jest online
Pytania nie pasujące do innych kategorii.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

zarzadzanie urzytkownikami GA

Nowicjusz ✭

Witam,

Mam pewien problem.. konto GA bylo stworzone na mailu firmowym pewnej osoby ktora juz dla nans nie pracuje mielismy do neigo pelny dostep ( email i haslo) gdy chcielismy zalozyc konta takie jak adwords zostalismy porposzeni o zalozenie maila na gmailu - tak tez zrobilismy zmienilismy haslo i od tej pory wszystko dziala na nowym mailu gmaila. Jednak gdy chcialam dokonac zmian w GA i polaczyc z adwordsami ukazal mi sie komunikat o ograniczonym dotepie.. czyli nie moge polaczyc obydwu kont. Obecenie logujac sie na starego maila ze starym haslem bezposrednio przerzuca mnie na nowego maila. W jaki sposob moge polaczyc konta GA z Analytics w takeiej stuacji.

Pozdrawiam,

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: zarzadzanie urzytkownikami GA

Profesjonalista ✭
na koncie analytics musisz zalogować się na konto które ma uprawnienia zarządzania użytkownikami (najpewniej to stare konto) i dodać ten nowy mail z gmaila ze wszystkimi uprawnieniami (lub go zmodyfikować tak żeby miał wszystkie uprawnienia). Później logujesz się na nowe konto i usuwasz użytkownika z tym starym mailem.

Mam nadzieję że nie zakręciłem bardzo Emotikon: Szczęśliwy
Jeśli masz problem z zalogowaniem się na starego maila spróbuj to zrobić w jakimś trybie incognito/prywatnym - w zależności od używanej przeglądarki.

Dot.: zarzadzanie urzytkownikami GA

Najlepszy Współtwórca

Podstawowe pytanie to jaki mail z dostępem administracyjnym jest na google adwords? Może wystarczy dodać Waszego nowego maila z Analytics do Google AdWords?

Dominik Myślak