AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 134 forumowiczów jest online
Obecnie 134 forumowiczów jest online
Pytania nie pasujące do innych kategorii.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

problem

Nowicjusz ✭

Witam, napisal do mnie potencjalny klient ze moja reklama wyswietla grafike ktora nie zawieralem w tworzeniu reklamy mianowicie zdjecie marihuany jak skontaktowac sie z google place im za reklame a oni nie dosc  nie w obszarze jakim powina sie wyswietlac tylko w calym kraju wtf.....reklame natychmiast usunolem ale jak moge im to zglosic

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Michal K
4 tygodni(e) temu

problem

Wszechwiedzący ✭

Cześć Michał,

Myślę, że w tej sprawie najlepiej będzie skontaktować z pomocą telefoniczną pod numerem: 800 702 380.

Koniecznie daj znać tutaj na forum jak rozwiązaliście sprawę i co było przyczyną.

To na pewno pomoże innym :-)

Czy moja odpowiedź była pomocna? Jeśli tak, oznacz ją jako „najlepszą odpowiedź”

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Michal K
4 tygodni(e) temu

problem

Wszechwiedzący ✭

Cześć Michał,

Myślę, że w tej sprawie najlepiej będzie skontaktować z pomocą telefoniczną pod numerem: 800 702 380.

Koniecznie daj znać tutaj na forum jak rozwiązaliście sprawę i co było przyczyną.

To na pewno pomoże innym :-)

Czy moja odpowiedź była pomocna? Jeśli tak, oznacz ją jako „najlepszą odpowiedź”

Dot.: problem

[ Edytowane ]
Magister ✭ ✭ ✭

Cześć,

konsultanci Google AdWords zazwyczaj przekazują wskazówki oraz sugestie dotyczące możliwości optymalizacji kampanii AdWords. Sporadycznie dokonują zmian na koncie, jednakże kategorycznie nie mają prawa uruchamiać kampanii po ewentualnych korektach.

Czasami po stworzeniu kreacji elastycznych w sieci reklamowej system dobiera losowo grafikę powiązaną z tematyką kreacji, która nie została przesłana do żadnej kampanii. Kilkukrotnie spotkałem się z powyższą sytuacją, lecz nie znalazłem żadnej wzmianki na ten temat w materiałach Google.