Obecnie 291 forumowiczów jest online
Obecnie 291 forumowiczów jest online
Pytania nie pasujące do innych kategorii.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

kalkulatror liczby wyswietlen gdzie?

Nowicjusz ✭

witam wszytkich - wiem ze jest taki kalkulator ktory pokazuje info ze jesli przeznacze 5000 zl to moj film zobaczy w przyblizeniu 20-40 tys osob a 5 wejdzie na kanal

niestety nikt nie jest w stanie z firmy google mi pomoc - czy ktos moze podac mi link do strony gdzie taki klakulator sie znajduje?

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Dot.: kalkulatror liczby wyswietlen gdzie?

Wschodząca Gwiazda

Ogólnie w planerze słów kluczowych możesz robić takie symulacje, ale czy o to Ci chodziło? Czy zupełnie inne narzędzie Google?

Planer_1.png

Ogólnie przy samym tworzeniu kampanii zwykle dostajesz estymacje do jakiej ilości osób przy takich ustawieniach jakie stworzyłeś reklama dotrze.

Najlepszy Współtwórca
Starałem się znaleźć taki kalkulator jak piszesz, ale niestety nie udało mi się i nie jest mi znany takowy... jedynie to co pokazała Paulina + Planer kampanii displayowych gdzie możesz wybrać stronę docelową by sprawdzić jakiego ruchu się możesz spodziewać.
Dominik Myślak

Magister ✭ ✭ ✭
Adam - jak już napisała Paulina - jest planer słów kluczowych, ale i on i każde inne narzędzie MUSI być obarczone błędem, gdyż to zawsze jest wróżenie z fusów. To, co zrobią Twoi potencjalni klienci, zależy od jakości Twoich reklam, jakości Twojej strony docelowej itp. itd. - w jednym przypadku za 5000 zł można osiągnąć bardzo dobry zwrot z inwestycji, a w innym przypadku można wydać 5000 zł na wejścia osób, które po wejściu na stronę docelową poczują się zawiedzione i/lub oszukane i szybko z niej uciekną. W jaki sposób można to przewidzieć w narzędziu?

Moim zdaniem zamiast szukać narzędzia do przewidywania lepiej przeprowadzić testy lub ewentualnie poszukać do współpracy osobę, która dobrze zna temat i na bazie swojego doświadczenia zasugeruje, w jaki sposób dobrze przygotować całą kampanię, aby zmaksymalizować efekty przy danym budżecie.
Pozdrawiam,
Marek Buraczyński