AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 245 forumowiczów jest online
Obecnie 245 forumowiczów jest online
Pytania nie pasujące do innych kategorii.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

kalkulatror liczby wyswietlen gdzie?

Nowicjusz ✭

witam wszytkich - wiem ze jest taki kalkulator ktory pokazuje info ze jesli przeznacze 5000 zl to moj film zobaczy w przyblizeniu 20-40 tys osob a 5 wejdzie na kanal

 

niestety nikt nie jest w stanie z firmy google mi pomoc - czy ktos moze podac mi link do strony gdzie taki klakulator sie znajduje?

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Dot.: kalkulatror liczby wyswietlen gdzie?

Wschodząca Gwiazda

Ogólnie w planerze słów kluczowych możesz robić takie symulacje, ale czy o to Ci chodziło? Czy zupełnie inne narzędzie Google?

 

Planer_1.png

 

Ogólnie przy samym tworzeniu kampanii zwykle dostajesz estymacje do jakiej ilości osób przy takich ustawieniach jakie stworzyłeś reklama dotrze.

Dot.: kalkulatror liczby wyswietlen gdzie?

Najlepszy Współtwórca
Starałem się znaleźć taki kalkulator jak piszesz, ale niestety nie udało mi się i nie jest mi znany takowy... jedynie to co pokazała Paulina + Planer kampanii displayowych gdzie możesz wybrać stronę docelową by sprawdzić jakiego ruchu się możesz spodziewać.
Dominik Myślak

Dot.: kalkulatror liczby wyswietlen gdzie?

Magister ✭ ✭ ✭
Adam - jak już napisała Paulina - jest planer słów kluczowych, ale i on i każde inne narzędzie MUSI być obarczone błędem, gdyż to zawsze jest wróżenie z fusów. To, co zrobią Twoi potencjalni klienci, zależy od jakości Twoich reklam, jakości Twojej strony docelowej itp. itd. - w jednym przypadku za 5000 zł można osiągnąć bardzo dobry zwrot z inwestycji, a w innym przypadku można wydać 5000 zł na wejścia osób, które po wejściu na stronę docelową poczują się zawiedzione i/lub oszukane i szybko z niej uciekną. W jaki sposób można to przewidzieć w narzędziu?

Moim zdaniem zamiast szukać narzędzia do przewidywania lepiej przeprowadzić testy lub ewentualnie poszukać do współpracy osobę, która dobrze zna temat i na bazie swojego doświadczenia zasugeruje, w jaki sposób dobrze przygotować całą kampanię, aby zmaksymalizować efekty przy danym budżecie.
Pozdrawiam,
Marek Buraczyński