Obecnie 200 forumowiczów jest online
Obecnie 200 forumowiczów jest online
Pytania nie pasujące do innych kategorii.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

czas oczekiwania na odpowiedz

Nowicjusz ✭

witam szanownych dyskutantów,

mam problem z zawieszonym kontem adwords, czas reakcji wg Mr.Google wynosi 2 do 3 dni robocze zespol specjalistow pracuje nad moim problemem...,

czekam na odpowiedz i reakcje juz  jakies 14 dni roboczych,-czy to jest normalne>? czy taka olewka dotyczy tylko małych klientów,  ,pytam bo zarzuvono mi przekroczenie jakichs zasad,- czyli co ? zasady nie obowiązują tego  kto  je ustala? czy to dobrze swiadczy o firmie zajmujacej sie reklamą, marketingiem, okazywanie lekceważenia dla własnych przez siebie ustalonych zasad,-?

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Dot.: czas oczekiwania na odpowiedz

Najlepszy Współtwórca
Bogdan rozumiem Twoje zdenerwowanie, ale sam post nie wnosi nic tak na prawdę. Lepiej by było, gdybyś opisał sytuację samego zablokowania konta, to może bylibyśmy w stanie Ci pomóc.

Przed zablokowaniem konta (chyba, że faktycznie to jakieś poważne naruszenie), otrzymujesz ostrzeżenie, że coś jest nie tak - czy takowe otrzymałeś? O co chodziło w tych powiadomieniach?

Sama treść reklam łamie jakieś zasady?
Nadużywałeś kuponów AdWords?
Dominik Myślak

Wschodząca Gwiazda
Skoro konto / reklamy i tak masz już zablokowane to po naszej stronie niewiele uda się zdziałać.

Support nie odpisuje to dzwoń do nich. Na koncie Adwords masz nr telefonu. Połączysz się z Wrocławiem i szybciej sprawę załatwisz. Zdarzają się takie opóźnienia z ich strony. Nie tylko dla mniejszych klientów.

Nowicjusz ✭
wpisalem tu wczesniej odpowiedz, ale post zostal skasowany..

Najlepszy Współtwórca
jeśli został usunięty to zapewne w jakiś sposób łamał regulamin
Dominik Myślak

Nowicjusz ✭
tak,zawierał niepochlebne informacje dotyczące obsługi klienta ,a zgodnie z zasadami wolno mówić i pisać tylko pochlebnie....normalnie orwell