Obecnie 153 forumowiczów jest online
Obecnie 153 forumowiczów jest online
Pytania nie pasujące do innych kategorii.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

artykuły sponsorowane

Student ✭ ✭ ✭

Czy ktoś z Polski orientuje się, czy Google, jako największy dom mediowy na świecie, będzie wchodzić na rynek artykułów sponsorowanych? Jest do tego sieć wydawców, wystarczą nowe kody - skrypty i po sprawie. Google mogłoby oferować płatne publikacje artykułów, wówczas zniknęłyby w Polsce takie twory jak WhitePress czy inne zagraniczne platformy.

artykuły sponsorowane

Wszechwiedzący ✭

Cześć Tomasz Emotikon: Szczęśliwy

Osobiście obstawiałbym, że takich planów nie będzie dopóki nie zmieni się brzmienie tych treści: https://support.google.com/webmasters/answer/66356?hl=en&visit_id=1-636186879229085127-4066162470&hl...

________
Booguś

artykuły sponsorowane

Student ✭ ✭ ✭

No to mogliby zrobić taki system ale bez opcji wstawiania linków do treści.

artykuły sponsorowane

Profesjonalista ✭ ✭

Narazie nie słyszałem o żadnym takim projekcie, ale Google jest na tyle "samouczacym" się organizmem, że gdyby chciał, mógłby opanować praktycznie każda branże. I wątpię żeby pierwsza była art sponsorowanych, napewno inwestują w najnowsze technologie i telekomunikację, więc temat napewno nie na najbliższe tygodnie i miesiące.

 

Chociaż może pojawia się na tym polu jakies programy tego typu dla copywriterów, tak samo jak dla fotografów Google zrobił Rekomendowanych Fotografów Google.

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Dot.: artykuły sponsorowane

Student ✭ ✭ ✭
Program dla fotografów Google to coś całkiem innego. Napiszę na forum sugestii dla Google, jest takie, może zagłosują inni.