Obecnie 242 forumowiczów jest online
Obecnie 242 forumowiczów jest online
Pytania nie pasujące do innych kategorii.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Złe przekierowania w wynikach wyszukiwania w Google po zhakowaniu www

N/A
# 1
N/A

Dzień dobry.

We wrześniu 2017r. miałem zhakowaną stronę i mój administrator jeszcze we wrześniu 2017r. ją podobno oczyścił z wirusa.

Niestety nadal, czyli w styczniu 2018r., są złe przekierowania na moje podstrony w wynikach wyszukiwania w Google.

A właściwie w wynikach jest tylko strona główna, z której jest prawidłowe przekierowanie.

Pozostałe wszystkie podstrony można znaleźć tylko poprzez wpisanie w google side: i nazwa strony.

Wówczas mam wyświetlone wszystkie moje podstrony. Niestety podstrony te są w google źle opisane, czyli jak było we wrześniu 2017r., a po kliknięciu na nie jest przekierowanie na stronę główną google.pl.

Muszę dodać, że jak wpiszę nazwę mojej strony w przeglądarce to działa poprawnie z podstronami.

Dlaczego po tak długim czasie od naprawienia strony nadal nie jest poprawnie zindeksowana w google?

Dlaczego są te przekierowania na google.pl?

Co mam zrobić, żeby google dobrze zaczął indeksować moją stronę?

Pozdrawiam i proszę o pomoc.

KW

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Najlepszy Współtwórca

Witam

Pytanie powinieneś zadać na tym forum https://productforums.google.com/forum/#!forum/webmaster-pl

Należy upewnić się, że na pewno nie masz problemu ze stroną www - czy na pewno jest wyczyszczona.

Jak upewnisz się, że jest OK, to zmień dostępy do panelu administracyjnego strony i serwera.

Wygeneruj sitemap.xml i dodać do search console - czekaj aż poprawnie się zaindeksuje.

Dominik Myślak

N/A
# 3
N/A

OK, dziękuję.