AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 191 forumowiczów jest online
Obecnie 191 forumowiczów jest online
Pytania nie pasujące do innych kategorii.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Zawieszone konto z niewiadomych przyczyn - jak je odblokować?

Nowicjusz ✭

Od dawna mam zawieszone swoje konto firmowe w AdWords. Nie wiem jaka była tego przyczyna choć podejrzewam, że chodzi o to, że któraś ze stron reklamowanych mogła łamać regulamin.

Jak mam się dowiedzieć co było przyczyną zawieszenia konta i jak zdjąć tę blokadę?

Jest mi ktoś w stanie pomóc?

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Dot.: Zawieszone konto z niewiadomych przyczyn - jak je odblokować?

Wschodząca Gwiazda
Skontaktuj się z supportem Google za pośrednictwem konta, które masz zawieszone. Zadzwoń na infolinie lub po prostu napisz z prośbą o wyjaśnienia. Nie gwarantuje, że wyjaśnienia otrzymasz bo Google czasami zastrzega sobie prawo do zawieszenia konta bez podawania przyczyn, ale warto spróbować.

Kontakt z supportem powinien być pierwszym krokiem.

Wschodząca Gwiazda

Sławek kliknij tutaj - wypełnij formularz, za pomocą którego złożysz odwołanie. To przyśpiesza cały proces odblokowania konta.

Adaśko 

Student ✭ ✭ ✭
Sławek już wie "historia konta" a bardziej historia stron ciąży i tu jest problem kiedyś reklamowalo sie strony dziś ne ma się do nich dostępu bo domeny sa czyjąś juz własnością i i trzeba odpowiadać za tresc, która sie na nich znajduje.