AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 275 forumowiczów jest online
Obecnie 275 forumowiczów jest online
Pytania nie pasujące do innych kategorii.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Zawieszona witryna

Emerytowany Najlepszy Współtwórca

Reklamowana strona została zawieszona. Po kontakcie z pomocą okazało się, że to pomyłka i wszystko jest ok. Mam ponownie przesłać stronę przez Webm. Tools.

Chodzi o dodanie świeżej mapy strony, czy jakiś inny rodzaj zgłoszenia?

zawieszona-witryna.jpg

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: Zawieszona witryna

[ Edytowane ]
Najlepszy Współtwórca

Cześć Krzysztof,

W narzędziach dla webmasterów możesz dodać nową zaktualizowaną mapę strony. Ale zapewne chodzi tu o ponowne zgłoszenie strony do zweryfikowania. Więcej tutaj.

Miałem podpobny przypadek. Jeśli strona w ogóle nie jest zaindeksowana w wyszukiwarce google to w systemie adwords mamy właśnie taki problem. Należy zgłosić stronę do indeksacji, czyli do narzędzi dla webmasterów i dodać mapę strony. po kilku dniach strona powinna zostać zweryfikowana i automatycznie powinien zniknąć komunikat z adwords.

Dominik Myślak

Emerytowany Najlepszy Współtwórca

Witryna była już indeksowana, tylko po raz trzeci została niesłusznie zawieszona (niech żyją automaty!). 

Nie widzę nigdzie opcji "Poproś o ponowne rozpatrzenie zgłoszenia witryny". Może świeża sitemapa wystarczy.

Najlepszy Współtwórca
Właśnie wczoraj również szukałem u siebie na stronie, która w zakładce ręczne działanie nie miała problemów z takowymi działaniami i nie mogłem znaleźć przycisku/linku zgłoś ponownie... a na pewno był.
Dominik Myślak