AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 232 forumowiczów jest online
Obecnie 232 forumowiczów jest online
Pytania nie pasujące do innych kategorii.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Zawieszenie konta AdWords wiele kuponów jedna domena

Nowicjusz ✭

Witam,

Firma, która zajmowała się kampanią AdWords na naszej domenie wykorzystywała do tego celu kupony promocyjne kupowane z nieznanych źródeł - nieprzypisanych do naszej witryny. Google z tego powodu zawiesiło nasze konto AdWords, każde kolejne które jest otwierane już bez wykorzystania kodów promocyjnych po kilku tygodniach jest również blokowane z tego same powodu. Proszę o pomoc w tej kwestii, jak zapobiec dalszym zawieszeniom kont?

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: Zawieszenie konta AdWords wiele kuponów jedna domena

Student ✭ ✭ ✭
Jeśli piszesz szczerze, spróbuj skontaktować się poprzez formularz - https://support.google.com/adwords/contact/site_policy?hl=pl#cft=3, opisz problem, poproś o ponowne sprawdzenie witryny. Powodzenia.

Dot.: Zawieszenie konta AdWords wiele kuponów jedna domena

Wschodząca Gwiazda
Był na forum ostatnio podobny temat: https://www.pl.adwords-community.com/t5/P%C5%82atno%C5%9Bci/odblokowanie-konta/m-p/20186

Czyżby to ta sama firma?Emotikon: Szczęśliwy

Myślę, że z odblokowaniem nie będzie tak łatwo, zwłaszcza jeśli domena dostała bana w programie Adwords. Można się odwoływać, ale nie zawsze kończy się to "happy end-em".