AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 286 forumowiczów jest online
Obecnie 286 forumowiczów jest online
Pytania nie pasujące do innych kategorii.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Zarabianie tylko na poleconych

Nowicjusz ✭

Witam. Chciałbym zostać "mentorem" dla użytkowników jednego z forum. Chciałbym ich naprowadzić, jak mogą zarabiać na adsense. Jednak martwi mnie jedno, jeśli zgromadziłbym np. 100 poleconych i jeden polecony by sam zaczął klikać w reklamy... mało ważne, dostałby po prostu bana, to co ze mną? Odbiorą mi kwotę, którą za niego zarobiłem? Czy ja też moge w jakiśkolwiek dostać bana W OGÓLE nie promując własnych reklam? Pozdrawiam.

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: Zarabianie tylko na poleconych

Najlepszy Współtwórca
po pierwsze to zapraszam na odpowiednie forum https://productforums.google.com/forum/#!forum/adsense-pl

po drugie poczytaj dokładnie regulamin adsense - tam zapewne znajdziesz odpowiedź

po trzecie staraj się zarabiać uczciwie na adsense to nie będą gnębić Cię takie pytania
Dominik Myślak

Nowicjusz ✭
Ok, poczytam.
Nie rozumiem, co widzisz nieuczciwego w zarabianiu na adsense dzięki poleconym?

Najlepszy Współtwórca
Nie mam pojęcia o czym piszesz - po prostu nie używam adsense, ale... adsense działa na zasadzie pewnej kwoty od kliknięć w reklamy, które pozwalasz by pojawiały się na Twojej stronie.

Nie wiem co dokładnie oznacza "polecony", ale zabrzmiało tak jak byś zbierał ludzi, którzy będą Ci klikać w reklamy, byś zarabiał - a to niezbyt uczciwe.

Jeśli się mylę - przepraszam.
Dominik Myślak