AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 257 forumowiczów jest online
Obecnie 257 forumowiczów jest online
Pytania nie pasujące do innych kategorii.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Ważna aktualizacja: planowane zmiany w zasadach AdWords

[ Edytowane ]
Magister ✭ ✭ ✭

Drodzy Forumowicze,

 

W okolicach września zamierzamy uruchomić nowe, ulepszone Centrum zasad AdWords.

 

Czemu wprowadzamy te zmiany: Chcemy, aby zasady AdWords były bardziej zrozumiałe, a także przystępniejsze dla reklamodawców i użytkowników. Mamy nadzieję, że zmiany spowodują, że zasady, których przestrzegania wymaga Google, staną się bardziej przejrzyste.

 

Po zmianach:

  • zasady AdWords będą prostsze i będzie ich mniej;
  • ich sens będzie bardziej przejrzysty;
  • pojawi się więcej informacji o wpływie zasad na reklamy.

Co to oznacza dla reklamodawców: Niemal wszyscy reklamodawcy, którzy spełniają obecne zasady, będą też spełniać nowe. Zalecamy jednak, aby w nadchodzących miesiącach poświęcić trochę czasu na zapoznanie się z nowymi zasadami i rozważenie ewentualnych zmian. Zamierzamy na przykład wprowadzić pewne ograniczenia związane z reklamami broni, tytoniu i fajerwerków, które znajdą się w nowych zasadach dotyczących niebezpiecznych materiałów.

 

Co należy zrobić: Zapoznaj się z nowym Centrum Zasad i upewnij się, że Twoje reklamy, witryna i działalność będą zgodne z zasadami, które wejdą w życie w okolicach września bieżącego roku.

Google wymaga, aby reklamodawcy oprócz zasad AdWords przestrzegali też wszelkich obowiązujących przepisów i uregulowań. Dlatego ważne jest, aby znać aktualne przepisy obowiązujące w miejscu działania firmy i wszędzie tam, gdzie reklamy są wyświetlane.

 

Pozdrawiam serdecznie,

KarolinaP