AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 198 forumowiczów jest online
Obecnie 198 forumowiczów jest online
Pytania nie pasujące do innych kategorii.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

URL is not parsable -

Nowicjusz ✭

WitamEmotikon: Szczęśliwy Mam następujący problem, po dodaniu tagu remarketingowego do strony asystent tagów pokazuję komunikat: Url is not parsable. AdWords za to informuje "Nie wykryliśmy żadnego tagu AdWords w Twojej witrynie lub aplikacji" miał ktoś podobny problem?

Odpowiedź eksperta 2verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Mateusz M
listopada 2015

Dot.: URL is not parsable -

Wschodząca Gwiazda

Znalazłem identyczny temat na forum rosyjskojęzycznym z dnia dzisiejszego (tutaj link). Z odpowiedzi pracownika Google wynika, że to jakiś problem techniczny z działaniem Asystenta Tagów Google i można to zignorować. Nie ma to wpływu na prawidłowe działanie tagu remarketingowego. 

Sprawdziłem na kilku naszych stronach i wszędzie jest to samo,a wcześniej na pewno było wszystko w porządku więc tym komunikatem w Tag Assistant się nie przejmuj. Natomiast komunikat w AdWords o braku tagu remarketingowego może wynikać, że minęło jeszcze zbyt mało czasu od instalacji.

Tomasz Ciepłucha

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Najlepszy Współtwórca
podobny temat na zagranicznym forum adwordsa https://productforums.google.com/forum/#!topic/tag-manager/RI8p1HiQAMY

Jak długo Ci się pojawia taki komunikat?
Dominik Myślak

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭

Od samego początku czyli dzisiaj. Link do strony http://tnijurl.com/491907e6f0e0/

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Mateusz M
listopada 2015

Wschodząca Gwiazda

Znalazłem identyczny temat na forum rosyjskojęzycznym z dnia dzisiejszego (tutaj link). Z odpowiedzi pracownika Google wynika, że to jakiś problem techniczny z działaniem Asystenta Tagów Google i można to zignorować. Nie ma to wpływu na prawidłowe działanie tagu remarketingowego. 

Sprawdziłem na kilku naszych stronach i wszędzie jest to samo,a wcześniej na pewno było wszystko w porządku więc tym komunikatem w Tag Assistant się nie przejmuj. Natomiast komunikat w AdWords o braku tagu remarketingowego może wynikać, że minęło jeszcze zbyt mało czasu od instalacji.

Tomasz Ciepłucha

Nowicjusz ✭
Działa 😀