Obecnie 137 forumowiczów jest online
Obecnie 137 forumowiczów jest online
Pytania nie pasujące do innych kategorii.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz
Highlighted

Stacjonarne szkolenia z AdWords - czy warto wziąć udział?

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭

Witajcie!

Chciałbym poznać Waszą opinię dotyczącą stacjonarnych szkoleń z AdWords. Często są one podzielone w ten sposób, że 1. dzień szkolenia to poziom podstawowy, zaś 2. dzień to poziom zaawansowany. Czy z takich szkoleń mogę wynieść dużo więcej, niż z samodzielnego studiowania "internetu" (mam tu na myśli głównie pomoc Google oraz szkolenia, dostępne na tym forum)?

Nie jestem całkowitym żółtodziobem, ale wiem, że musiałbym jeszcze liznąć nieco podstaw, usystematyzować całą tę wiedzę i ewentualnie rozwinąć ją o nieco zaawansowanych rzeczy. Czy takie szkolenia są w stanie przygotować mnie do, w miarę efektywnego, prowadzenia kampanii adwordsowych w moim miejscu pracy?

Pytam, bo miałbym możliwość, aby takie szkolenie zafundował mi pracodawca, tylko są potrzebne konkretne argumenty dotyczące tego, że warto wydać na nie pieniądze...

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Radosław K
piątek

[ Edytowane ]
Profesjonalista ✭ ✭ ✭

Na udemy.com są też całkiem niezłe szkolenia.

Moim skromnym zdnaiem im więcej więdzy tym lepszy jesteś.

Tym więcej technik poznajesz, różnych perspektyw, doświadczeń i problemów, które na pewno się pojawią.

Dlatego jesli masz budżet to szkolenie stacjonarne tez ok.

Czy są w stanie cię przygotować? Na pewno.

W jakim zakresie? Trudno powiedziec. 

Czy moja odpowiedź była pomocna? Jeśli tak, oznacz ją jako „najlepszą odpowiedź”

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Radosław K
piątek

[ Edytowane ]
Profesjonalista ✭ ✭ ✭

Na udemy.com są też całkiem niezłe szkolenia.

Moim skromnym zdnaiem im więcej więdzy tym lepszy jesteś.

Tym więcej technik poznajesz, różnych perspektyw, doświadczeń i problemów, które na pewno się pojawią.

Dlatego jesli masz budżet to szkolenie stacjonarne tez ok.

Czy są w stanie cię przygotować? Na pewno.

W jakim zakresie? Trudno powiedziec. 

Czy moja odpowiedź była pomocna? Jeśli tak, oznacz ją jako „najlepszą odpowiedź”

Dot.: Stacjonarne szkolenia z AdWords - czy warto wziąć udział?

Nowicjusz ✭

im więcej więdzy tym lepszy jesteś. Tym więcej technik poznajesz, różnych perspektyw, doświadczeń i problemów, które na pewno się pojawią.

To już jeden argument za szkoleniem :-)

Profesjonalista ✭

Wg mnie warto, a w dodatku jeśli firma sponsoruje takie szkolenie Emotikon: Szczęśliwy

Tylko trzeba wybrać dobre szkolenie. Swego czasu jeszcze Google organizowało takie darmowe szkolenia (stacjonarne) w ramach Google Partners i jak była możliwość to zawsze jeździłem do Krakowa czy Warszawy.

Pamiętaj, że po takim szkoleniu od razu nie wyjdziesz czarodziejem AdWords. Ale uporządkujesz wiedzę i poznasz sposób poruszania się, działania, tworzenia kampanii szkoleniowca. 

Kanał YT- Google Tag Manager: https://goo.gl/S2RM7X

Wszechwiedzący ✭

Bartek ma rację. Dobre szkolenie to fundament, na którym później samodzielnym studiowaniem możesz spokojnie dalej się rozwijać i powiększać wiedzę. Na szkoleniach czasami padają też ważne słowa, których w internecie raczej się nie czyta... Dodatkowo podpatrywanie drugiego człowieka to najbardziej naturalny dla człowieka sposób uczenia się, więc szkolenie to na pewno dobry pomysł.

________
Booguś