AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 163 forumowiczów jest online
Obecnie 163 forumowiczów jest online
Pytania nie pasujące do innych kategorii.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Rozwój forum - sugestia

Wszechwiedzący ✭

Cześć,

Mam sugestię odnośnie forum.

Co wy na to aby dodać sekcję Google Marketing Platform?

Tak samo jak ma to miejsce na Angielskim odpowiedniku.

Od jakiegoś czasu mam okazję korzystać z DoubleClick Search.

Chętnie podziele się tym co już wiem i chętnie też poznam opinie oraz doświadczenia innych.

Może jest więcej takich osób?

A może byłoby więcej gdyby taka sekcja się tutaj znalazła?

Co na to zarząd? Emotikon: Mrugający

@Dominik Myślak@Tomasz_C@Maciej Lewiński@Lech Krupa@Adam Grabowski@Paula Wiktorska@maciekef@Booguś

Dzięki

Czy moja odpowiedź była pomocna? Jeśli tak, oznacz ją jako „najlepszą odpowiedź”
Odpowiedź eksperta 3verified_user

Rozwój forum - sugestia

Wszechwiedzący ✭

Świetny pomysł - prawdę mówiąc to samo pomyślałem jakiś czas temu będąc na forum angielskojęzycznym.
No i oczywiście wzruszenie po nominacji do zarządu prawie odbiera mi głos, bo jestem teraz w dwóch prawie-zarządach: tutaj (niestety jedynie wg Krzyśka), ale też - o czym nie każdy wie - jestem samozwańczym prezesem Polskiego Stowarzyszenia Miłośników Biegania w Przysiadzie.

________
Booguś

Rozwój forum - sugestia

Wschodząca Gwiazda

Booguś, Brawo TY! Emotikon: Szczęśliwy

Krzysztof, według mnie to również dobry pomysł. Produkty się zmieniają, wiec niech i forum nadąża. Oczywiście mówisz nie o Doubleclick Search a Search Ads 360 Emotikon: Szczęśliwy Dokładając do tego Display & Video 360 to i ja chętnie pomogę . (choć może nie w roli eksperta jak w przypadku Google Ads, ale praktykę mam).

Rozwój forum - sugestia

Wszechwiedzący ✭

Boogus zdecydowanie powinieneś tutaj być!

Co do przysiadów to niestety nie mam zdania.

Wrzuc jakieś video lub zrób relację na żywo.

Ocenimy i - być może - w tej sprawie również zdobędziesz poparcie Emotikon: Szczęśliwy Emotikon: Szczęśliwy Emotikon: Szczęśliwy

Paula o Display i Video również bardzo chętnie porozmawiam.

To co trzeba by zrobić aby wprowadzić pomysł w życie?

Czy moja odpowiedź była pomocna? Jeśli tak, oznacz ją jako „najlepszą odpowiedź”

Rozwój forum - sugestia

Najlepszy Współtwórca

Idea zacna. Jestem za zmiana ale poczekajmy jeszcze troche czasu (do konca pazdziernika), bo pojawi sie kilka jeszcze narzedzi ktore beda migrowaly miedzy Suite 360 a Marketing Platform

Rozwój forum - sugestia

[ Edytowane ]
Wszechwiedzący ✭

Cześc Maciej,

Dzięki za sugestię.

Mam jednak pewną wątpliwość.

Wątpię aby Marketing Platfom było kiedykoliwiek ukończone w 100%.

Na pewno cały czas będą dodawać kolejne usłgi, przejmować inne firmy i tak dalej.

Wieć po co czekać na najlepszy moment skoro już można zacząć gromadzić wiedzę?

I tak jesteśmy z tym do tyłu w porównaniu z Angielskim odpowiednikiem.

Rozwój forum - sugestia

Najlepszy Współtwórca

Myślę, że dobra propozycja.
Dowiem się jaka jest sytuacja i dam znać.