AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 345 forumowiczów jest online
Obecnie 345 forumowiczów jest online
Pytania nie pasujące do innych kategorii.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Reklama w wyszukiwarce, artykuły erotyczne

Nowicjusz ✭

Witam wszystkich,

 

Mam problem z kampanią sklepu z artykułami erotycznymi.

Chodzi o reklamę hiszpańskiej muchy. Reklamy na koncie otrzymały status "Zatwierdzona (tylko dla dorosłych)". To jak najbardziej prawidłowy status dla tego typu sklepu. Kampania ze słowem kluczowym "hiszpańska mucha" wyświetla się więc bardzo rzadko - około 5-15 wyświetleń dziennie. Nie ma ograniczenia budżetowego. Udział w wyświetleniach według systemu wynosi blisko 100%. Jednak reklama wyświetla się tylko na frazy takie jak "hiszpańska much sexshop", "afrodyzjak hiszpańska mucha" itp. Natomiast na samo hasło "hiszpańska mucha" wyświetleń praktycznie nie ma wcale. Support tłumaczy to tym, że samo słowo kluczowe "hiszpańska mucha" jest zbyt generyczne i nie nadaje się do wyświetlania reklam tylko dla dorosłych. Jednakże konkurencja nie ma z tym żadnego problemu. Reklamy kilku sklepów z artykułami erotycznymi wyświetlają się na zapytanie "hiszpańska mucha". Czy ma ktoś pomysł, jak to się dzieje?

 

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: Reklama w wyszukiwarce, artykuły erotyczne

Najlepszy Współtwórca
A na pewno konkurencja ma artykuły i zdjęcia, które są zatwierdzone jako tylko dla dorosłych? Może tak dobierają zdjęcia na stronie, że mają tylko ograniczenie rodzinne?
Dominik Myślak