Obecnie 209 forumowiczów jest online
Obecnie 209 forumowiczów jest online
Pytania nie pasujące do innych kategorii.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Reklama Zaakceptowana, [jeszcze się nie wyświetla]

Nowicjusz ✭

Witam.

Zrobiłem sobie testową reklame z budżetem o oszałamiającej wartosci 10 PLN.

Reklame zrobilem wczoraj okolo 15:00

Dość szybko wyskoczył napis ''zaakceptowana'' , ale cały czas powyżej tego jest napisane ''jeszcze się nie wyświetla''

555551.png

Mam czekać spokojnie az w koncu bedzie aktywna, czy coś zrobiłem źle?

Dot.: Reklama Zaakceptowana, [jeszcze się nie wyświetla]

Profesjonalista ✭ ✭ ✭
Może zaoferowałeś za niską stawkę maks CPV? Albo za mocno zawęziłeś kierowanie reklam?
________
Booguś

Nowicjusz ✭
Cały budżet na reklamę wynosi 10 PLN.
System sam ustawił 0,71 PLN dziennie, przed chwila zmieniłem to i ustawilem tę sume x3 więc dałem dzienny wydatek rzędu 2,13 PLN.
No i jest napisane że kampania aktywna, ale ciągle widnieje ten napis ''jeszcze się nie wyświetla - ta kampania nie jest jeszcze aktywna''

Profesjonalista ✭ ✭ ✭
Po zmianach kilka godzin może trwać ich przetrawienie przez system. A jaką stawkę masz ustawioną w zakładce "Cele" - kolumna "Maksymalny CPV"?
________
Booguś

Nowicjusz ✭
0,08zł

Nowicjusz ✭
Odswieżam.
Znalazłem chyba sedno problemu (pozornie banalne), wszedłem w ustawienia kampanii i jest tam w rubryce napisane że start kampani 28.06.2015 a więc jutro.
Zmieniłem date na dzisiejszą i czekam co sie stanie Emotikon: Szczęśliwy

[ Edytowane ]
Profesjonalista ✭ ✭ ✭

To 0,08 może także być przyczyną jeśli się nie uruchomi, w zależności od tego jak ustawiłeś kierowanie reklam. Ustaw na np: 1,01zł i zaczekaj dobę. Jeśli się nie uruchomi to proponuję przyjrzeć się kierowaniu reklam w następnej kolejności. Jeśli się uruchomi to możesz stopniowo zmniejszać tą stawkę np o ok 0,10 aż osiągniesz odpowiedni dla siebie poziom ruchu i ceny za obejrzenie reklamy. Przy wydatkach ograniczonych do 2.13 dziennie tak czy inaczej moja propozycja nie doprowadzi Cię Bartoszu do bankructwa Emotikon: Mrugający

________
Booguś