Obecnie 216 forumowiczów jest online
Obecnie 216 forumowiczów jest online
Pytania nie pasujące do innych kategorii.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Przekierowania

Student ✭

Hej
Mam pytanko dotyczące przekierowań strony docelowej. Klientka chciałaby mieć nową domenę i nadal zbierać ruch ze starej (dla tych, którzy pamiętają stary adres). Z tej okazji stary adres będzie przekierowywał do nowego (zupełnie inny). Moje pytanie, jak takie przekierowanie może wpłynąć na reklamę.
Podejrzewam, że jeśli połączę konto od razu bezpośrednio do tego drugiego (nowego) to nie powinno być problemu. Ale czy jeśli kierowałabym na ten, co dopiero przekierowuje to może mi to wpływać na wynik jakości albo coś innego?

W sumie jak to napisałam to zabrzmiało jakoś logicznie, ale i tak wolę wysłuchać waszej opinii Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Klaudia W
września 2015

Dot.: Przekierowania

Najlepszy Współtwórca
stary adres, który będzie przekierowany? = a
stary adres już jest przekierowany? = b
nowy adres = c

Jeśli w tej chwili masz a to masz wybór gdzie kierować reklamę (na a czy na c), ale musisz pamiętać, że po dokonaniu przekierowania z a na c reklamy powinny prowadzić już do c - to szybka operacja w edytorze adwords.

Jeśli w tej chwili już jest b to jak najbardziej kieruj na c, ponieważ adres docelowy musi kierować do istniejącej strony - bez przekierowań.

Także i tak i tak czeka Cię kierowanie reklam na c.
Dominik Myślak

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Klaudia W
września 2015

Dot.: Przekierowania

Najlepszy Współtwórca
stary adres, który będzie przekierowany? = a
stary adres już jest przekierowany? = b
nowy adres = c

Jeśli w tej chwili masz a to masz wybór gdzie kierować reklamę (na a czy na c), ale musisz pamiętać, że po dokonaniu przekierowania z a na c reklamy powinny prowadzić już do c - to szybka operacja w edytorze adwords.

Jeśli w tej chwili już jest b to jak najbardziej kieruj na c, ponieważ adres docelowy musi kierować do istniejącej strony - bez przekierowań.

Także i tak i tak czeka Cię kierowanie reklam na c.
Dominik Myślak