AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 366 forumowiczów jest online
Obecnie 366 forumowiczów jest online
Pytania nie pasujące do innych kategorii.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Problem z zawieszaniem konta przez bota google automatycznie

Nowicjusz ✭

Witam. Bot Google ciągle zawiesza moje konto, chyba za to że duże płatności był kartą, tak zauważyłem. Do tego po wypełnieniu formularza odwołania od zawieszenia. Bot odpisuje że problem nadal występuję i że konto nie zostanie odblokowane. Pytam się ale jaki problem i co jest żle, odpowiedz jest taka sama że problem występuje i konto nie zostanie odblokowane. Ale jaki problem ja się pytam? Do tego płatności automatyczne nie działają prawidłowo. Czasem muszę ręcznie wpłacać większą kwotę bo pomimo dojścia do 100% progu automatycznie nawet nie próbuje się pobrać opłata i wychodzi potem minus.  I dlaczego po odwołaniu nie można z kims porozmiawiać tylko z botem od którego nie idzie się dowiedzieć za co zostało zawieszone konto i jaki problem ma. Proszę o sprawdzenie i odpisanie na maila jeżeli to możliwe. Nie jest to pierwszy raz, więc piszę tutaj. Ostatnim razem po paru zgłoszeniach pracownik odpisał że wszystko jest ok i tylko konto jest weryfikowane pod kątem płatności, i że to normlane i reklama normlanie leci wtedy. A teraz od 4,5 dni tylko bot odpisuje i nikt z ludzi, a tego sie nie da zapytać co jest nie tak ani jak to naprawić. Proszę o sprawdzenie nr konta adwords 440-078-2911 . Zgloszenia 

8-2170000019810

6-2364000019843

4-4981000019920

8-5796000019847

i inne bo tu nie każdy numer pokazuje.

Odpowiedź eksperta 1verified_user

[ Edytowane ]
Najlepszy Współtwórca

Tu na forum nie ma pracowników Google. Marcin zadzwoń do supportu i wyjaśnij sprawę zamiast pisać maile, czy wypełniać formularze. Wątpię byśmy mogli Ci pomóc tu na forum, gdy chodzi o problemy z płatnościami i zawieszeniami z tego tytułu.

800 702 380

Dominik Myślak

Wszechwiedzący ✭

Cześć Marcin!

Tutaj nie ma - zwykle - pracowników Google, a jedynie użytkownicy. Skontaktuj się z pomocą Google - numer telefonu masz tutaj - koło zębate z prawej na górze konta AdWords i wybierz Pomoc.

________
Booguś

Nowicjusz ✭

W telefonie mówią tak. Z tego powodu że konto jest zawieszone nie da się połączyć z działem technicznym. A oni nie widzą tutaj nic. I mówią że można złożyć odwołanie pod tym linkiem i tyle. A po zrobieniu tego jak mówiłem po dokładnie godzinie zawsze dostaje się odpowiedz że problem nadal występuje i konto nie zostanie odwieszone. Ale jaki problem i co zrobić już nic nie ma takiego. Więc wątpię by ktoś to widział w ogóle. A wiadomo no głową muru nie przebije, nie macie maila jakiegoś gdzie można by wysłać zapytanie do techników. Żeby no chociaż się dowiedzieć za co jest zawieszone konto. Bo jak mam naprawić jak nie znam problemu ?

Nowicjusz ✭

Co dalej wobec tego. Na infolini podali że nie mogą udzielić informacji ani połączyć z działem technicznym bo konto jest zawieszone, nie mogą wobec tego że jest zawieszone powiedzieć dlaczego jest zawieszone. Po wypełnieniu formularza odwołania dostaje regularnie po dokładnie 1h odpowiedź że problem dalej jest i konto nie zostanie odblokowane. Wobec tego moje pytanie: Jaki jest problem lub jak się dowiedzieć wobec czynności wykonanych przeze mnie.

Najlepszy Współtwórca

Czy te konto masz podpięte gdzieś pod MCK? Jeśli tak, to zadzwoń podając numer ID konta MCK i wtedy zapytaj o powody zawieszeń.

Jeśli nie masz podpiętego do MCK, to porozmawiaj z jakąś agencją, która zechciałaby pomóc.

Dominik Myślak

Wszechwiedzący ✭

A nie używałeś przypadkiem wielokrotnie kuponów dla tego samego biznesu....?

________
Booguś

Nowicjusz ✭

W ogóle nie używałem żadnego kuponu bo nie dostałem żadnego od nikogo. Nie wiem bardzo co to jest MCK ale nie mam żadnej innej strony ani firmy. Ani też konta google adwords a teraz nie chce zakłądać by potem nie było ze multikonto i dlatego blokada. Mam tylko opiekuna który mówi dokładnie to samo co na infolini wypełnić znowu formularz po którym już z 15 raz mam tą samą odpowiedź. Naprawdę jest to dziwne.

Napisałem jeszcze na odpowiedz na odrzucone reklamy, to dostałem też odpowiedź od automatu:

Szanowni Państwo,

Sprawdzając Państwa konto, wykryliśmy na nim lub na powiązanym z nim koncie przypadki naruszenia zasad programu AdWords. W związku z tym konto zostało zawieszone, a reklamy nie będą już wyświetlane w Google.

Tylko że ja nie mam powiązanego konta innego, nie naruszałem też żadnych zasad. Reklame mam tylko produktową z google merchant, a tam bardzo mały odsetek jest odrzuconych, zresztą tak było odpoczątku więc nic tam nie zmieniałem. I co teraz ?