Obecnie 158 forumowiczów jest online
Obecnie 158 forumowiczów jest online
Pytania nie pasujące do innych kategorii.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Pomoc ze strony eksperta Google Adwords

Nowicjusz ✭

W dniu 22.01.18 poprosiłam o pomoc eksperta Google Adwords - Marcina Trojnara o pomoc przy tworzeniu pierwszej kampanii reklamowej.  W dniu 01.02.18 otrzymałam info, że będzie gotowa 5.02.18

do południa. Niestety do dnia dzisiejszego nie mogę się doprosić o reklamę ani nie ma z tym panem kontaktu telefonicznego. Straciłam 3 tygodnie, co w przypadku nowego sklepu internetowego jest szalenie cenne. W osobie p.Marcian Trojnara Google objawia się jako bezduszna machina całkowicie

ignorująca interesy klientów, którzy płacą za usługę olbrzymie pieniądze. Czy macie też takie fatalne doświadczenia z pomocą ze strony Google AdWords ?

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Najlepszy Współtwórca

Witaj Renato. Przypominam Ci o danych osobowych - masz świadomość konsekwencji idących za podawaniem takich danych?

Wyjaśnij dokładniej, czy jest to jakaś firma zewnętrzna? Zapłaciłaś już za usługę?

Dominik Myślak

[ Edytowane ]
Wschodząca Gwiazda

1) Po pierwsze czy Marcin Trojan dał ci do zrozumienia, że jest pracownikiem Google? Jeśli tak, to zadzwoń na infolinię Google i zapytaj czy tak faktycznie jest. Jeżeli jest lub nie, to opisz sytuacje pracownikom Google.  2) Jeżeli nie jest to czy masz umowę o przygotowanie kampanii lub zapis waszych ustaleń (chat, maile itp). Jeżeli masz to radzę skierować się po poradę prawną do prawnika 3) To forum nie rozwiąże Twojego problemy bo tu nie znamy tego pana i raczej mu nie zaszkodzisz pisząc o takich sytuacjach, choć pewnie możesz czuć się zawiedziona takim postępowaniem w/w osoby. ps. moja radę : szybko poszukaj sobie jakiegoś innego specjalisty, który zrealizuje ci kampanie Google Merchant (bo taką zalecamy dla sklepów internetowych)>