AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 265 forumowiczów jest online
Obecnie 265 forumowiczów jest online
Pytania nie pasujące do innych kategorii.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Podsumowanie roku 2013 na Forum AdWords

Magister ✭ ✭ ✭

Kochani,

za parę godzin powitamy kolejny rok, więc pomyślałam, że napiszę krótko, co działo się na Forum AdWords w roku 2013: 

1. Trzykrotnie większy ruch na Forum (w porównaniu do początku roku 2013):

Coraz więcej użytkowników programów AdWords decyduje się na odwiedzanie Forum, zadawanie pytań oraz dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniami z AdWords i Analytics. Rzesza wspaniałych forumowych ekspertów oraz różnego rodzaju inicjatywy (np. Akademia Forum AdWords) sprawiły, że chętniej i częściej nas odwiedzanie i ufacie wiedzy doświadczonych Forumowiczów, a przy okazji nawiązujecie także nowe kontakty. 

2. Forum AdWords w nowej odsłonie:

W czerwcu 2013 roku została wprowadzona nowa wersja strony Forum  dzięki czemu platforma zyskała nie tylko nowy wygląd, ale także sporo nowych, przydatnych funkcjonalności. Nie oznacza to jednak, że osiedliśmy na laurach- w 2014 roku dalej będziemy pracować nad udoskonaleniem strony i nad polepszeniem Waszych doświadczeń związanych ze stroną Forum.

3. Jedenaście bezpłatnych szkoleń AdWords:

Zespół Szkoleń AdWords we współpracy z naszym Forum przeprowadził 11 bezpłatnych szkoleń AdWords. Tematy szkoleń zostały wybrane na podstawie zainteresowań Forumowiczów i pozostałych użytkowników AdWords. W szkoleniach wzięło udział wielu Forumowiczów, za co bardzo Wam dziękujemy. Zespół Szkoleń już szykuje się na kolejny rok, a tych z Was, który nie mogli wziąć udziału w szkoleniach ub chcieliby odświeżyć wiedzę, zapraszam serdecznie do zakładki "Szkolenia", gdzie znajdziecie pełną listę nagrań oraz prezentacji z tego rocznych szkoleń. 

4. Program "Wschodzące Gwiazdy":

W 2013 roku wprowadziliśmy program Wschodzące Gwiazdy, który (obok programu Najlepsi Współtwórcy) ma na celu wyróżnienie niezwykle aktywnych Forumowiczów, którzy swoimi kompetentnymi odpowiedziami pomagają mniej doświadczonym użytkownikom AdWords rozwiązywać różnego rodzaju problemy. Są to osoby, które chętnie dzielą się swoją wiedzą i bardzo aktywnie angażują się w życie Forum. W tym roku o programu dołączyły cztery osoby (zakładka Wschodzące Gwiazdy zostanie zaktualizowana w styczniu): Dominik Myślak, Maciej Frączek, Paulina Wiktorska oraz Maciej Lewiński. Wszystkich zainteresowanych program Forumowiczów zachęcami do zapoznania się z kryteriami udziału w programie. 

5. Krzysztof Tosik najbardziej aktywnym autorem artykułów na Forum:

Trudno w dzisiejszym (nieco egoistycznym) świecie o ludzi, którzy robią coś bezinteresownie, ale na szczęście są jeszcze takie osoby jak Krzysztof, który w ciągu tego roku napisał na Forum dwanaście wspaniałych artykułów (nie wspominając o ilości odpowiedzi na różnego rodzaju pytania!), dzięki którym ułatwił życie wielu użytkownikom AdWords. 

6. Konferencja Najlepszych Współtwórców w Kalifornii:

We wrześniu tego roku w San Jose (Kalifornia) odbyła się międzynarodowa konferencja zrzeszjąca Najlepszych Współtwórców. W konferencji wzięło udział ponad 350 Najlepszych Współtwórców. Podczas konferencji brali oni udział w różnego rodzaju szkoleniach, sesjach produktowych, spotkaniach z product managerami oraz fun eventach, podczas których mogli lepiej się poznać, nawiązać nowe znajomości, zweryfikować wiedzą i doświadczenia z produktami Google. Nasze Forum AdWords było godnie reprezentowane przez Lecha Krupę, którego dobrze znacie z Forum.

Mogłabym dopisać jeszcze kilka rzeczy, ale na pewno jesteście już w ferworze sylwestrowych przygotowań, więc nie chcę zabierać Wam więcej czasu Emotikon: Szczęśliwy Co przyniesie rok 2014? Tego Wam nie zdradzę, ale będzie ciekawie, aktywnie, intensywnie i wszystko po to, abyście mogli w nadchodzącym roku osiągnąć jeszcze więcej! Jak to mawia Jurek Owsiak: Będzie się działo! A póki co życzę Wam cudownego wieczoru sylwestrowego i spełnienia marzeń! Do zobaczenia na Forum w 2014 roku Emotikon: Szczęśliwy

KarolinaP

PS. Jeśli macie dla nas jakieś sugestie na nadchodzący rok (czego chcielibyście więcej, co możemy robić lepiej itd.), to czekam na Wasze pomysły! 

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: Podsumowanie roku 2013 na Forum AdWords

[ Edytowane ]
Wschodząca Gwiazda

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU SEMICI Bardzo szczęśliwy mężczyzna

Ja podłączę się do podziękowań Karoliny i również dziękuje wszystkim SEMitom za wyrozumiałeś dla mojej osoby, bo tak naprawdę rok 2013 był dla mnie przełomowy, gdyż przesyłem z ciemnej strony mocy na tą jaśniejszą (Maciek Lewiński wie o czym piszę)  i odnalazłem się jako analityk w Adwords. Parafrazując Sokratesa mogę rzec "wiem, że mało jeszcze wiem", ale dzięki temu, że tu czytam i czasami coś staram się podpowiedzieć (zawsze szczerze) to mogę się od Was uczyć. Na pewno dziękuje damom tego forum czyli Tobie Karolinko i oczywiście Paulinie oraz wszystkim dżentelmenom.

Adaśko