AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 223 forumowiczów jest online
Obecnie 223 forumowiczów jest online
Pytania nie pasujące do innych kategorii.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Planer słów kluczowy - wyszukiwanie nisz

Nowicjusz ✭

Witam,
Czy istnieje sposób, aby wydobyć z planera słów kluczowych wszystkie frazy( z polski), które maja 5 - 10 tys. wyszukiwań miesięcznie?
Jeżeli tak, to w jaki sposób mogę tego dokonać?

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Dot.: Planer słów kluczowy - wyszukiwanie nisz

[ Edytowane ]
Wschodząca Gwiazda

Ręki nie dam sobie obciąć ale wydaje mi się, że nie ma takiej opcji.
Można wiedzieć po co Ci to? Może jest do tego jakieś inne rozwiązanie?

Nowicjusz ✭
Chce wiedzieć czego ludzie szukają w Internecie. Z czym mają problem i jakich rozwiązań szukają.
Posiadanie tych informacji będzie przydatne przy tworzeniu produktów lub zakładaniu DG.
Nie wiem czy jest inne rozwiązanie. W gruncie rzeczy mam problem, a jego rozwiązanie to właśnie lista tych słów kluczowych.

Nowicjusz ✭ ✭ ✭
W największym skrócie, nie nie ma takiej opcji. Musisz jako punkt startowy wybrać chociaż jedno słowo kluczowe i na jego podstawie planner może znajdywać podobne wyszukania, informować o skali, konkurencji, itp.. Do odnajdywania trendów można też użyć Google Insights for Search.

Wschodząca Gwiazda
Wykorzystaj do takich analiz Google Insight czyli Google Trends: https://www.google.pl/trends/ a nie plannera słów kluczowych.
Tam znajdziesz odpowiedź na to jaki jest aktualnie trend wyszukań oraz jakie są rosnące trendy przy danym haśle, branży, itp.