Obecnie 236 forumowiczów jest online
Obecnie 236 forumowiczów jest online
Pytania nie pasujące do innych kategorii.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Opiekun konta

Nowicjusz ✭

Witajcie, 

czy ktoś orientuje się w możliwości zmiany opiekuna konta? Od nowego roku mam nowego opiekuna, z którym praktycznie nie ma kontaktu. Na żadne maile nie odpisuje. Dodam, że współpraca z poprzednimi opiekunami przebiegała bez zarzutu jeśli chodzi o kontakt. Istnieje możliwość zmiany?

Będę wdzięczna za odpowiedź.

Pozdrawiam!

Opiekun konta

Profesjonalista ✭ ✭ ✭

Hej Karolina,

Mam podobną sytuację.

Skontaktowałem się z poprzednim opiekunem i poprosiłem o to aby przenieść wszystkie konta do niego.

Wygląda na to, że nie ma jakiejś specjalnej procedury. Po prostu mam czekać aż dowie się czy da się to załatwić.

Kontak z infolinią niestety nie pomógł mi w tej sprawie.

Jeszcze taka ciekawostka: Od nowego roku mam 4 opiekunów.

Każdy do innych kont. Co też może się wydawać nie najlepszym rozwiązaniem ze względów organizacyjnych (dla obu stron).

Możesz wysłać email w tej sprawie do poprzedniego opiekuna?

Czy moja odpowiedź była pomocna? Jeśli tak, oznacz ją jako „najlepszą odpowiedź”

Opiekun konta

Nowicjusz ✭

Dzięki, w sumie dobry pomysł. Skontaktuje się z poprzednim opiekunem i zapytam o możliwość kontynuacji współpracy. Tak się zastanawiałam czy warto kontaktować się w tej sprawie z supportem, wychodzi na to, że nie.

Długo już czekasz na odpowiedź od poprzedniego opiekuna? 

Opiekun konta

Profesjonalista ✭ ✭ ✭

Próbuj, próbuj,

Szczególnie jeśli miałaś dobry kontak z poprzednim opiekunem.

Około 2-3 tygodni. 

Chociaż nie jest to jakaś pilna sprawa dla mnie (w innym przypadku pewnie chciałbym się już czegoś dowiedzieć).

Czy moja odpowiedź była pomocna? Jeśli tak, oznacz ją jako „najlepszą odpowiedź”