AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 58 forumowiczów jest online
Obecnie 58 forumowiczów jest online
Pytania nie pasujące do innych kategorii.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Odbiorcy na rynku w branży medycznej

Nowicjusz ✭ ✭

Hej, jak radzicie sobie w branży medycznej z odbiorcami? Chodzi o kampanię na wyszukiwarkę. Wiadomo, że nie ma możliwości dodania list remarketingowych, bo wszystko zostanie blokowane. A kategorie odbiorców na rynku zaproponowane przez Google nijak mają się do branży medycznej. Jakieś rady? Co stosujecie w przypadku tej branży?

Odpowiedź eksperta 1verified_user

[ Edytowane ]
Wszechwiedzący ✭

Cześć Angielika,

Prowadziłem przez pewien czas takie konto.

Jeśli mam odpowiedzieć dosłownie na twoje pytanie to: nie radziłem sobie ;-)

A tak serio to nie da się tego obejść.

Aczkolwiek w branży medycznej ruch zwykle jest bardzo duży.

Być może warto poszukać po prostu nowych słów kluczwoych?

Użytkownicy Google szukają informacji czy sposobu rozwiązania problemu na kilka sposobów:

1. Dokładne pytanie lub jego krótka wersja: Jak przyśpieszyć komputer
  2. Odpowiedź na pytanie: pamięć komputerowa
  3. Opis problemu: wolny kompueter
  4. Opis skutku: bład nr 656 zbyt mało pamięci (z tym błędem to strzelałem, ale załóżłmy, że takie coś się wyświetla gdy komupter jest za wolny)
  5. Nazwa modelu lub nazwa produktu: 8gb ddr3

Korzystając z powyszego wzoru powinnaś z łatwością znaleźć coś co dopasujesz do swojej branży.

Dalej przygotować reklamy, które będą pasować do zapytań i wysłać użytkowników na stronę / strony gdzie znajdą odpowiedź na swój problem.

Czy moja odpowiedź była pomocna? Jeśli tak, oznacz ją jako „najlepszą odpowiedź”

Nowicjusz ✭ ✭

Z doborem odpowiednich słów nie ma problemu. Chodziło mi typowo o dodanie do kampanii na wyszukiwarkę odbiorców na rynku z uwagi na to, że listy remarketingowe są blokowane.

W każdym bądź razie, dzięki za odpowiedź.

Dot.: Odbiorcy na rynku w branży medycznej

Nowicjusz ✭ ✭

Z doborem odpowiednich słów nie ma problemu. Chodziło mi typowo o dodanie do kampanii na wyszukiwarkę odbiorców na rynku z uwagi na to, że listy remarketingowe są blokowane.

W każdym bądź razie, dzięki za odpowiedź.

Highlighted

Najlepszy Współtwórca

Testy są zawsze mile widziane, ale każda branża, lub konkretny odłam branży może inaczej reagować na Twoje pozostałe ustawienia w kampanii.

Dominik Myślak