Obecnie 219 forumowiczów jest online
Obecnie 219 forumowiczów jest online
Pytania nie pasujące do innych kategorii.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Numer tel. z Niemiec

Nowicjusz ✭ ✭

W jaki sposób mógłbym się skontaktować telefonicznie z Adwords Polska.Z Niemiec poprzez numer 800 jest to niemożliwe.Koledzy w niemieckim Google też nie potrafili mi podać jakiegoś sensownego numeru.Ponieważ interesuje mnie tylko i wyłącznie reklama na polskich stronach ,potrzebuję jakiegoś polskiego rozmówcy.

Dot.: Numer tel. z Niemiec

Student ✭ ✭
Może taka informacja ci pomoże:
http://www.google.pl/intl/pl/about/company/facts/locations/

pozdrawiam
Ania

Magister ✭ ✭ ✭
Witam serdecznie,

jeśli posiadasz konto AdWords z adresem billingowym w Polsce, można podać ten numer konta podczas kontaktu z Zespołem Pomocy AdWords i wtedy powinno połaczyć z polskim supportem.

Można też ewentualnie napisać maila z prośbą o telefon z osobą polskojęzyczną.

A może my na Forum możemy jakoś pomóc?

Dziękuję i pozdrawiam,
KarolinaP
Highlighted

Nowicjusz ✭ ✭
Dzięki ,ale również próbowałem.Mniej więcej po tygodniu się dodzwoniłem,poczym w recepcji poinformowano mnie ,iż nie mają możliwości połączenia mnie z adwords.Gdy zaproponowałem ,abym spróbował przez Wrocław lub Kraków,odpowiedziano mi ,że nie ma sensu - dostanę tą samą odpowiedż.Istny obłęd - i to się nazywa globalna wioska.

Student ✭ ✭
to może na forum uda się rozwiązać problem tak jak sugeruje KarolinaP. Jest tu naprawdę mnóstwo świetnych osób, które mi również już wiele razy pomogłyEmotikon: Szczęśliwy

Nowicjusz ✭ ✭
ad.KarolinaP.
Ponieważ jestem nowicjuszem i nie mam jeszcze konta AdWords preferowałbym na początek jakąś niezobowiązującą rozmowę.Sporo pytań z dalszymi zapytaniami i uwagami.Forum to nie jest to samo,ale jeżeli na prawdę nie ma innej możliwości,no to zadam póżniej tą drogą kilka konkretnych pytań.
Dziękuję

Magister ✭ ✭ ✭

Hmmm, rozumiem. Bez założenia konta AdWords kontakt z konsultantami faktycznie może być utrudniony...Zapytam jeszcze w polskim Zespole Pomocy, czy istnieje jakakolwiek możliwość kontaktu bez posiadania konta AdWords. Oczywiście tutaj też śmiało możesz pisać. Tak, jak wspomniała Anna, jest tu mnóstwo bardzo doświadczonych ludzi, którzy na pewno chętnie Ci pomogą.

Być może niektóre z odpowiedzi na swoje pytania znajdziesz także w dziale dla nowych reklamodawców w Centrum Pomocy AdWords. 

Pozdrawiam serdecznie,

KarolinaP

Nowicjusz ✭ ✭
Swietnie,z góry dziękuję.A jeżeli to nic nie da,to po prostu założę konto AdWords lub spróbuję tutaj na forum.
pozdrawiam