AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 220 forumowiczów jest online
Obecnie 220 forumowiczów jest online
Pytania nie pasujące do innych kategorii.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Nowy wygląd, ten sam AdWords

[ Edytowane ]
Magister ✭ ✭ ✭

Witajcie Forumowicze,

z pewnością nie umknął Waszej uwadze fakt, że niedawno dokonano zmiany w interfejsie kont AdWords.

Jeśli bylibyście zainteresowani krótkim podsumowaniem zmian, które zostały wprowadzone w interfejsie, to polecam Wam artykuł "Nowy wygląd, ten sam AdWords". A jeśli ktoś z Was chciałby dodać komentarz dotyczący nowego wyglądu konta AdWords, to w artykule dowiecie się, jak przesłać swoją opinię. 

Zachęcam do lektury i pozdrawiam,

KarolinaP

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: Nowy wygląd, ten sam AdWords

Magister ✭ ✭ ✭
Dodam jeszcze, że oczywiście komentarze Forumowiczów też mile widziane...co się podoba, a co raczej nie za bardzo. Chętnie przekażę feedback do właściwych osób.

Pozdrawiam,
KarolinaP

Emerytowany Najlepszy Współtwórca

Jest ok. W przyszłości zmiany mogłyby dotyczyć szybkości działania (zwłaszcza MCK).

Wschodząca Gwiazda
Krzysiu jestem programistą i wierz mi, że przy tej ilości danych to wszystko działa naprawdę szybko. Na bieżąco trzeba przetworzyć w każdym zapytaniu (aktualizacji, pobrań danych itp) bardzo dużą ilość danych. Pamiętaj, że Google ogarnia 4/5 naszego globu i wyobraź sobie ile jest takich zapytań czy aktualizacji w ciągu dnia do bazy danych (serwerowni) Google.... Ja mam szacunek dla techników-serwerowców z Google.

Adaśko

Emerytowany Najlepszy Współtwórca

Pracując z MCK naprawdę traci się masę czasu. Za starych dobrych czasów było Gears. AdWords naprawdę może być szybszy.

Wschodząca Gwiazda
Gears ma być zastąpione HTML5, więc może doczekamy się szybszego MCK :-)