AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 129 forumowiczów jest online
Obecnie 129 forumowiczów jest online
Pytania nie pasujące do innych kategorii.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Nowy typ reklamy?

[ Edytowane ]
Student ✭ ✭ ✭

Cześć wszystkim!

Czy mia ktoś info co to za typ reklamy?

E675.jpg

E675.jpg

Jak można dodać pole formularza w reklamie?
Czy to jest dostępne w Polsce?

Odpowiedź eksperta 1verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Patryk W
września 2015

Dot.: Nowy typ reklamy?

Student ✭ ✭
To nowy typ rozszerzenia w reklamie w sieci wyszukiwania - bardziej interaktywny i dający fajne możliwości np możliwość zapisania się do newslettera bezpośrednio z reklamy.
W Polsce jeszcze niedostępny ale pewnie już niedługo (też czekam z niecierpliwiony Emotikon: Mrugający )
Na ten temat znalazłem informacje np tutaj: http://www.searchforce.com/blog/googles-ad-extensions-creating-interactive-actionable-promotions/

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wschodząca Gwiazda
screena nie widze, ale jeżeli chodzi o możliwość zostawienia maila w reklamie to chyba dla anglojęzycznych jest tylko możliwe
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Patryk W
września 2015

Student ✭ ✭
To nowy typ rozszerzenia w reklamie w sieci wyszukiwania - bardziej interaktywny i dający fajne możliwości np możliwość zapisania się do newslettera bezpośrednio z reklamy.
W Polsce jeszcze niedostępny ale pewnie już niedługo (też czekam z niecierpliwiony Emotikon: Mrugający )
Na ten temat znalazłem informacje np tutaj: http://www.searchforce.com/blog/googles-ad-extensions-creating-interactive-actionable-promotions/

Student ✭ ✭ ✭
No własnie screena nie mogę dodac bo wywala bug-a.

Dzięki @daniel K za odpowiedź Emotikon: Szczęśliwy o to mi chodziło