AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 253 forumowiczów jest online
Obecnie 253 forumowiczów jest online
Pytania nie pasujące do innych kategorii.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Niepoprawne wyświetlane formaty reklam graficznych

Nowicjusz ✭

Witam, mam pytanie. Dodałem do kampanii 4 reklamy graficzne w różnych rozdzielczościach. Ku mojemu zdziwieniu reklamy wyświetlane są w innych formatach niż powinny, przez to wychodzą "kwiatki". Reklamy wyglądają dziwacznie i bardzo nieprofesjonalnie. Próbowałem uzyskać pomoc dzwoniąc na infolinie, ale w odpowiedzi uzyskałem tylko informacje, że ktoś z obsługi technicznej do mnie oddzwoni.

Macie podobne doświadczenia?

--

Pozdrawiam serdecznie,

Artur Gumiński
www.perfektart.pl
e-mail: info@perfektart.pl
gsm: +48 729 37 55 11

Student ✭ ✭ ✭

Cześć Artur,
Może po prostu wybierz tylko te formaty na których Twoje kreacje dobrze wyglądają? Zainteresuj się też reklamami elastycznymi, to rozwiązanie na Twój problem.

[ Edytowane ]
Wszechwiedzący ✭

Cześć Artur Emotikon: Szczęśliwy

Czy na różnych przeglądarkach występuje taki sam problem...? Czy na przeglądarce z której korzystasz jest zainstalowany Adblock (ale wyłączony oczywiście)? Ja spotkałem się z takim zjawiskiem, że zainstalowany i wyłączony Adblock zmienia wygląd reklam w taki sposób, że właśnie wyglądają na nieprofesjonalne i dziwaczne - zmieniają się proporcje, wielkości elementów itp.

________
Booguś

Nowicjusz ✭

Tak zrobiłem. Wybrałem 4 reklamy graficzne w różnych wielkościach. Nie chce reklam elastycznych a jedynie te 4, dla których przygotowaliśmy grafiki.

Nowicjusz ✭

Na różnych przeglądarkach. AdBlock nie jest zainstalowany.