AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 250 forumowiczów jest online
Obecnie 250 forumowiczów jest online
Pytania nie pasujące do innych kategorii.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Nasza witryna zostala zawieszona

Nowicjusz ✭

Nasza witryna na adwords została zawieszona z powodu oferowania na stronę miltotolow i noże,po zawieszenie sprawdziłem ze są kilkanaście takich stron z podobnymi produktami na adwords w tym największe polskie portale,zgłosiłem kilka przez formularz 15 dni temu .Żadna z tych stron nie została zawieszona.Naprawdę nie mogę tego zrozumieć.Co powinienem teraz zrobić?

Dot.: Nasza witryna zostala zawieszona

Magister ✭ ✭ ✭

Witam serdecznie, 

 

tutaj znajduje się lista niedozwolonych produktów, jeśli chodzi o broń i militaria. Jest tam także wykaz noży, które są niedopuszalne. W tej sytuacji, jedynym sposobem na ponowne aktywowanie strony dla AdWords jest usunięcie z niej niedozwolonych produktów oraz zgłoszenie strony do ponownego sprawdzenia. 

 

Jeśli znalazłeś inne strony, które zawierają niedozwolone produkty i reklamują się poprzed AdWords, to bardzo dobrze że je zgłosiłeś. Rozpatrywanie formularzy zajmuje sporo czasu, więc może po prostu strony nie zostały jeszcze sprawdzone. 

 

Mam nadzieję, że uda się wkrótce wszystko wyjaśnić. 

Pozdrawiam,

KarolinaP