AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 233 forumowiczów jest online
Obecnie 233 forumowiczów jest online
Pytania nie pasujące do innych kategorii.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Nagły brak wyświetleń reklam

Nowicjusz ✭

Witam wszystkich, stwierdziłam brak wyświetleń wszystkich reklam na koncie. Google uzasadnia to tym, iż harmonogram nie przewiduje wyświetlania reklam w tym czasie. Nie jst to zgodne z rzeczywistym harmonogramem. Wczoraj wszystko było ok. Ma ktoś jakiś pomysł, zetknął się z tym problemem? Emotikon: Szczęśliwy Proszę o pomocEmotikon: Szczęśliwy

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Dot.: Nagły brak wyświetleń reklam

Najlepszy Współtwórca
Zadam kilka pytań, które mogą się wydawać banalne, ale może pomogą w ustaleniu problemu.
Od kiedy masz ustawiony harmonogram?
Czy strefa czasowa to Warszawa/Polska?
Czy budżet dzienny został w dniu wczorajszym/poprzednich mocno nadwyrężony?
Czy budżet dzienny jest na tyle niski, że reklamy mogą się wyświetlać z dużymi odstępami?
Jak sprawdzasz, czy reklamy się wyświetlają? Korzystasz z narzędzia podglądu, czy w wyszukiwarce Google - zapewne spadek wyświetleń widzisz na koncie AdWords.

Brak wyświetleń oznacza zerowe wyświetlenia w dniu dzisiejszym, czy były jakieś, ale w danym momencie nie widziałaś swojej reklamy w wyszukiwarce Google?
Dominik Myślak

Nowicjusz ✭
Dominiku,
dziękuję za podpowiedziEmotikon: Szczęśliwy Pożar został ugaszonyEmotikon: Szczęśliwy Przestawiła się strefa czasowa na USA_LA! Nie mam pojęcia, w jaki sposób. Ja w tym palców nie maczałam. Poprosiłam support o zmianę strefy czasowej.

Najlepszy Współtwórca
To byl moj strzal od samego poczatku. Strefa czasowa Emotikon: Szczęśliwy
Brawo Dominik!

Najlepszy Współtwórca
a proszę bardzo Emotikon: Szczęśliwy super, że udało się zlokalizować problem
Dominik Myślak